Науково - практична конференція «Сучасні аспекти розвитку економіки, права, соціології та психології в контексті досліджень молодих науковців»

Изображение 131125 березня 2015 року на базі Білоцерківського інституту економіки та управління ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» відбулась науково - практична конференція «Сучасні аспекти розвитку економіки, права, соціології та психології в контексті досліджень молодих науковців».

У заході взяли участь понад 150 учнів та вчителів загальноосвітніх навчальних закладів та вихованці позашкільних навчальних закладів – слухачі шкільних, районних відділень МАН України у Київській області, а саме: Богуславського, Бориспільського, Білоцерківського, Васильківського, Кагарлицького, Макарівського, Миронівського, Рокитнянського, Яготинського районів та міст Біла Церква, Бровари, Васильків, Вишгород, Обухів, Фастів.
Основні напрями роботи конференції:
- економіка України на шляху соціально-економічних перетворень;
- правове регулювання суспільних відносин;
- соціально-психологічні проблеми молоді сучасного українського суспільства.

З вітальним словом до учасників конференції звернулась Петровська Т.В., директор Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді», кандидат педагогічних наук, де розповіла учням про перспективи розвитку Малої академії наук учнівської молоді.

З доповіддю «Формування інноваційно-інформаційного клімату у ВНЗ» виступив Юхименко П.І., ректор Білоцерківського інституту економіки і управління ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», доктор економічних наук, професор.

Изображение 1319

З доповіддю «Наукова діяльність Білоцерківського інституту економіки і управління університету «Україна» виступила Романченко І.Г., кандидат історичних наук, професор.

Перерва В.С., кандидат історичних наук, доцент Білоцерківського інституту економіки та управління ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» висвітлив основні тези з теми «Україна: з історії шкільництва».

Учні-члени Малої академії наук учнівської молоді презентували свої роботи: Войвуцька Н. А. «Організація навчання дітей з особливими освітніми проблемами», студентка ІІІ курсу спеціальності «Соціальна робота» Білоцерківського інституту економіки та управління (науковий керівник – Плівачук К. В., кандидат педагогічних наук, доцент); Бірюкова А. В. «Булінг як деструктивний феномен в учнівському середовищі», учениця Ι курсу (10 класу) Рокитнянського районного ліцею (науковий керівник – Хорунжа О. В., практичний психолог Рокитнянського районного ліцею); Ільїчов А. І. «Сталий соціально-економічний розвиток сільських територій на прикладі Миронівського району Київської області», учень 10 класу Миронівського навчально-виховного комплексу (науковий керівник – Кузьменко Н.М., вчитель I кваліфікаційної категорії); Коломієць Н. С. «Позитивний та негативний вплив мультиплікаційних фільмів на виховання дітей дошкільного віку», учениця 10 класу Білоцерківського колегіуму (науковий керівник – Паламарчук В.П., вчитель іноземної мови); Матусевич А. В. «Типи емоційних реакцій підлітків на стресові ситуації в умовах тимчасового дитячого об’єднання», учениця 9 класу Білоцерківського колегіуму (науковий керівник – Булах М. В., практичний психолог); Стремецька Б. В. «Особливості стосунків між підлітками і батьками», вихованка гуртка «Юний педагог» Миронівського районного центру дитячої та юнацької творчості (науковий керівник – Лобода О. І., керівник гуртка «Юний педагог» Миронівського районного центру дитячої та юнацької творчості).

Учасників конференції нагородили сертифікатами і для всіх юних дослідників було проведено екскурсію по інституту.

Науково-практична конференція дала можливість юним науковцям дослідити та проаналізувати теоретичні та практичні аспекти в галузі економіки, права, соціології та психології та поділитися своїм досвідом з іншими учасниками конференції.