con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Визначено переможців III Профорієнтаційного бізнес-турніру для учнівської молоді Київщини

Деталі

987654321Завершився напружений профорієнтаційний марафон для юних бізнес-геніїв Київщини, який уже третій рік поспіль об`єднує близько 1800 учасників. Протягом місяця вони йшли до перемоги – створювали власні онлайн підприємства, нарощували виробництво та розвивали компанії в середовищі потужної української бізнес-симуляції ViAL+.

Організатори заходу – департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді», Компанія інтелектуальних технологій (КІНТ)».

79378227 2539574936261922 3120276238552268800 n


У підсумку турніру визначено 13 переможців, підприємства яких стали найбільш успішними. Саме цих бізнес-геніїв нагороджено дипломами департаменту освіти і науки КОДА та цінними подарунками. Всі фіналісти заходу отримали дипломи департаменту освіти і науки.

Хвилюючі та урочисті миті церемонії нагородження, яку провела директор КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» Минзар Світлана, з дітьми розділили шановані гості: 

79531112 2539575542928528 2583030680850006016 n

Паздрій Віталій, старший викладач кафедри стратегії підприємств факультету економіки та управління Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, кандидат економічних наук, генеральний директор «Компанії інтелектуальних технологій (КІНТ)»;
Крижановський Олександр, директор ТОВ «PLANK-Електротехнік»;
Савчук Олег, генеральний директор ТОВ «Білоцерківський завод «Трібо»;

Хмара Марина, доцент Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат економічних наук;

Драган Оксана, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування економічного факультету Білоцерківського національного аграрного університету, кандидат економічних наук, доцент.

79305247 2539575392928543 8897177435456405504 n

Після церемонії нагородження на дітей чекав приємний сюрприз – можливість поспілкуватися гостями в рамках Профорієнтаційного брифінгу «Бізнес-освіта учнівської молоді як сходинка до успішної кар’єри». Предметом обговорення стали питання, які турбують кожного старшокласника: як досягти успіху у професії, побудувати особисту траєкторію розвитку.

DSC 5526


Цікавими і пізнавальними для дітей були й екскурсії на підприємства ТОВ «ПЛАНК ЕЛЕКТРОТЕХНІК» та ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ ЗАВОД «БІОФАРМА». Дякуємо керівникам підприємств за надану дітям можливість ознайомитися з роботою провідних виробництв Київщини!

80209081 2539575236261892 4276187319570006016 n


Вітаємо переможців профорієнтаційного бізнес-турніру серед учнівської молоді Київщини:

I група (7 – 9 класи)

I місце – Шубер Катерина, учениця Тетіївського навально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей»» Тетіївської ОТГ;
Шубер Михайло, учень Тетіївського навально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей» Тетіївської ОТГ;
II місце – Гаркуша Юлія, учениця опорного закладу освіти «Новозаліський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів-заклад дошкільної освіти» Бородянської ОТГ;
III місце – Кононенко Влад, учень Академічного ліцею №5 м. Обухова;

II група (10 класи)

I місце – Неділька Костянтин, учень Великоберезянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Таращанського району;
II місце – Шаповал Олександр, учень Ташанського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Переяслав-Хмельницького району;
III місце – Матвієнко Віолета, учениця Ірпінського академічного ліцею Національного університету біоресурсів і природокористування України;

III група (11 класи)

I місце – Правдюк Владислав, учень Великокарашинської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів Макарівського району;
II місце – Панченко Андрій, учень Бучанського навчально-виховного комплексу «спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 4 Бучанської ОТГ;
III місце – Підручний Владислав, учень Студениківського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Студениківської ОТГ;

IV група (професійно-технічні навчальні заклади)

I місце - Цимбаліст Кирило, учень Державного професійно-технічного навчального закладу «Фастівський центр професійно-технічної освіти»;
II місце - Гончаров Олексій, учень Державного професійно-технічного навчального закладу «Білоцерківський професійний ліцей»;
III місце - Нечай Даніль, учень Державного професійно-технічного навчального закладу «Білоцерківський професійний ліцей».
Радіємо вашим успіхам, юні дослідники Київщини!

   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

ОСВІТНІ-ПРОЕКТИ-230x230

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER