Стартує V Всеукраїнська Олімпіада з філософії для школярів

Стартує VІ Всеукраїнська олімпіада з філософії для школярів. Терміни проведення - листопад – грудень 2019 року. Учасники - учні 8–9 класів (перша вікова група) та 11–12 класів (друга вікова група). Мова написання есе – українська. Для учнів 10–11 класів мова написання есе – англійська (рівень знання мови B2–C1). Переможець цієї групи представлятиме Україну на Міжнародній олімпіаді з філософії у Лісабоні в травні 2020 року.
Тематика олімпіади – «Особистість».

Конкурсні завдання – контрольна робота за 4 розділами («Філософія та практичність», «Філософія і мова», «Філософія та політика», «Філософія та Я»), а також філософське есе – невеликий за обсягом (4–10 сторінок), самостійний за змістом письмовий твір із чітко вираженою авторською думкою, розгорнутий у формі розповіді з метою обґрунтування і демонстрації власної точки зору щодо певного явища чи предмета.
Мови написання робіт: українська (8–9, 10–11 класи), англійська (10–11 класи).
Усі матеріали для підготовки і деталі щодо особливостей проведення та термінів олімпіади буде оприлюднено на сайті МАН і на сторінці олімпіади у Фейсбуці не пізніше 1 листопада.
Реєстрація доступна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1TMxsJUUc-prZypMMqe8M0HIXfydvaKxQzB5PpFZf4Xk/viewform?edit_requested=true