Особливості відпочинку юних інтелектуалів Київщини

1 орнКожна зміна табору МАН – це гарантовані зустрічі з кращими фахівцями – відомими науковцями закладів вищої освіти та наукових установ України. 10 липня під час відкритих наукових студій/ STEM-STEAM-STREAM-classes інтерактивний діалог з шанувальниками математики, фізики, економіки вели представники Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національного авіаційного університету, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Університету сучасних знань.

2ары

Талановиті юнаки і дівчата взяли участь у інтерактивному лекторії «Науково-дослідницька діяльність учнівської молоді в системі МАН: сучасні тенденції, актуальні напрями», мотиваційно-навчальних тренінгах, наукових пленерах.

4арр

Із задоволенням відвідали «Ярмарок ідей», здійснили профорієнтаційний веб-екскурс «STEM-STEAM-STREAM – професії майбутнього».

3по

Оскільки найкращий відпочинок – це зміна виду діяльності, то після спілкування з науковцями юні ерудити активно включилися в динамічні тимбілдингові ігри. Протягом кількох днів у таборі діти навчилися працювати, як злагоджений механізм, тому впоралися навіть з непростими завданнями.

6арр

Яскравою подією у житті табору став і квест-подорож «AROUND THE WORLD IN 80 MINUTES». Завдяки фантазії і талантам МАНівців, винахідливості вожатих на табірній площі розгорнулося яскраве творче дійство, яке завершилося інтернаціональним диско.

9ирп

8иии