Міжнародний освітній проект “12 тижнів відповідальності”

Проект впроваджується благодійною організацією «Благодійний фонд «Відповідальні Земляни» для поширення глобальних цілей сталого розвитку та збереження планети. Ключовим завданням проекту є трансформувати свідомість дітей від мислення «споживачів» до модулі «творців», які будуть відповідати за своє майбутнє, майбутнє країни і планети.
Учасниками можуть стати діти 5-17 років. Для цього необхідно заповнити анкету, надіслати відео заявку та бути готовим діяти.

Освітній проект для того щоб:
* навчити дітей бути відповідальними у кожній сфері свого життя;
* допомогти дітям пізнати та реалізувати свій потенціал, перебувати в гармонії зі своїм внутрішнім та зовнішнім світом;
* поширити глобальні цілі сталого розвитку;
* об’єднати дітей у всьому світі для збереження Планети;
* здійснити обмін досвідом серед дітей в різних країнах світу
Після мотивуючого освітнього курсу саморозвитку діти створять свою історію про новий досвід набутий в проекті “12 тижнів відповідальності”. Історії, що доторкнуться до серця, будуть відзначені та представлені на виставці в Києві.
Для участі у проекті потрібно до 15 грудня 2018 року зробити три кроки:
 надіслати відео заявку і фото
 заповнити анкету
 підтримати проект