con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Форум молодіжних інновацій «Майбутнє України»

Деталі

45739823н7мЮні винахідники Київщини – вихованці Київського обласного територіального відділення Малої академії наук України успішно представили свої наукові проекти на ІХ Всеукраїнській науково-технічній виставці-конкурсі молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України», яка відбулась 20 - 23 листопада 2018 року в м. Києві у приміщенні Міжнародного виставкового центру.

Команду Київської області представляли 4 юних винахідники, які разом з іншими однолітками з різних регіонів України завдяки власним розробкам опинилися у центрі уваги преси, авторів Startup-проектів, представників підприємств, зацікавлених у технологічному оновленні виробничих процесів, бізнес-акселераторів, експертів в різних галузях економіки, представників авторитетних інвестиційно-фінансових установ України, владних та наукових структур тощо.

Мiнiстр освiти Лiлiя Гриневич на виставцi-конкурсi
Молоді дослідники отримали компетентну оцінку власних проектів від професіоналів, ознайомилися з досвідом інших, почули пропозиції щодо удосконалення і розвитку своїх ідей, відчули увагу та зацікавленість громадськості до своїх досягнень, що неодмінно сприятиме їх зацікавленості до нових пошуків та відкритів.

Мiнiстр освiти цiкавит ся учнiвс кими проектами
Роботи юних дослідників були представлені на всеукраїнській виставці-конкурсі у різних номінаціях. Хорошко Ігор, учень 11 класу опорного загальноосвітнього навчального закладу Новоалександрівського НВК Згурівського району демонстрував свої дослідження за темою «Дослідження залежності коефіцієнта теплопровідності будівельних матеріалів від температури» у номінації «Матеріалознавство та перспективні технології».

ПРОЕКТ Кононенко Владислави Кононенко Владислава, учениця 11 класу Фастівського НВК «Ліцей інформаційних технологій-спеціалізована школа №9» представила дослідження за темою «Правові аспекти поширення контенту за допомогою торент-клієнтів» у номінації «Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології».
У номінації «Екологія та ресурсозбереження» Надід Юрій, учень 10 класу Великокаратульської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Переяслав-Хмельницького району презентував роботу «Дослідження гідрологічних наслідків антропогенного впливу на річку Трубіж», у якій акцентував на важливість діяльності людини в регіональних та глобальних змінах навколишнього середовища та необхідність вивчення впливу людей на інші річки. Клен Владислав, учень 11 класу Трипільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Обухівського району представив власний проект-винахід «Виготовлення овочерізки господарської з двигуна пральної машини «Рига» у номінації «Технічна творчість та винахідництво».

НОМIНАЦIЯ iнформацiйнi системи та технологii
Конкурсанти-винахідники Київської обласної МАН отримали схвальні відгуки та високі оцінки від членів журі і відвідувачів Міжнародного форуму «INNOVATION MARKET» за свої творчі розробки під час публічного стендового захисту власних інноваційних проектів. Всі учасники були відзначені дипломами та нагородами.

Делегацiя Киiвс коi обласноi МАН

   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

ОСВІТНІ-ПРОЕКТИ-230x230

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER