Програми з позашкільної освіти. Дослідницько-експериментальний напрям. Основи науково-дослідницької діяльності. Випуск 3, 2013

4. small 5x6eqpx7w0e - програмиАвторський колектив — О.О. Артем’єва, Г.А. Литвинчова, С.О. Лихота. У виданні подано програми з позашкільної освіти дослідницько-експериментального напряму (основи науково-дослідницької діяльності). Видання розраховане на педагогічних працівників загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів, викладачів і студентів вищих навчальних закладів, інститутів післядипломної педагогічної освіти, спеціалістів, які займаються питаннями позашкільної освіти.