Леготіна Діана Вадимівна

Деталі
Категорія: Учні
Опубліковано: Понеділок, 07 листопада 2016, 17:27
Перегляди: 301
ЛеготінаЛеготіна Діана Вадимівна, учениця 11 класу Козинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Миронівського району (відділення: екології та аграрних наук, секція: агрономія) зайняла ІІІ місце. «Гарним стимулом для мене є адекватна конкуренція. Мене надихають чиїсь вміння, здібності, можливості. Мені подобається вчитися в людей, удосконалюватися. Намагаюся робити це постійно і у всьому. Захоплююсь психологією, гадаю, що базові знання з цієї науки має отримувати кожен, оскільки це один з факторів успіху.
 
Моєю найближчою метою є вступ до ВНЗ та вивчення мов, а саме вдосконалення англійської (до Advanced) та початок вивчення французької. Я хочу допомагати людям, тому стану лікарем. На мою думку, головною запорукою щастя є гармонія особистості.
 
МАН дозволила отримати мені досвід. Я навчилася презентувати власні досягнення, доносити їх до слухачів. Кожен виступ – це стрес, але ти звикаєш і розумієш, що тобі цього не вистачає. Я зрозуміла, що цілеспрямованість, самовпевненість та вміння зібратися є дуже важливими».