Леськів Олександр Андрійович

Деталі
Категорія: Учні
Опубліковано: Понеділок, 07 листопада 2016, 16:57
Перегляди: 256
ЛеськівУчень 11 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей-МАН» (відділення: технічних наук, секція: інформаційно-телекомунікаційні системи та технології) зайняв І місце.
 
«Я – Леськів Олександр Андрійович. Можу гордо заявити, що учнем-членом Малої академії наук є вже другий рік поспіль. Обидві мої наукові роботи («Візуалізація об’ємних фігур у просторі за допомогою мікропроцесорів» та «Повнокольоровий дисплей на основі персистенції зору») були високо оцінені з боку журі на всіх етапах конкурсу-захисту та удостоєні відповідно ІІІ-го та І-го місць на ІІІ-му етапі.
 
Цікавим є той факт, що два роки тому я навіть не підозрював, що основою моєї наукової роботи може бути хобі – радіоелектроніка. Дійсно, незадовго до того, як мені запропонували брати участь у МАН, я працював над проектом «візуалізатора на мікроконтролері», але, згідно з моїми планами, далі полички пристрій просуватися не мав. Я дуже вдячний своєму науковому керівнику, Грушник Оксані Іванівні, яка не тільки запропонувала взяти мій «New Globe» за основу наукової роботи, а й надихнула на його значні вдосконалення.
 
Вдосконалення програмного забезпечення та апаратної частини дійсно було складною справою, і після завершення Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту дійсно хотілося зробити довгеньку паузу. Та все ж, завдяки підтримці рідних та Оксани Іванівни я згодом почав працювати над новою, удосконаленою версією «New Globe», над якою знадобилось посидіти, як виявилось, більше року. Створення моделі проходило паралельно із написанням теоретичної частини і часто супроводжувалось невдачами в тих чи інших аспектах. І лише згодом я усвідомив, що тільки завдяки моїй «групі підтримки» я витримав всі випробування. Омріяний пристрій запрацював, і не лише в МАН це дійсно оцінили.
 
Навряд би хтось звернув увагу на той непримітний куток у кімнаті, якби не мій науковий керівник. Низький їй уклін!»