Кульчіцька Ірина

Кульчицька ІринаКульчіцька Ірина - почесний член Малої академії наук учнівської молоді Таращанського району, а справжнім вікном у світ науки для неї стали заняття гімназійного осередку Малої академії наук України. Одинадцять років шкільного життя Ірини промайнули в стінах Таращанської гімназії "Ерудит". Вона була щорічним учасником різноманітних олімпіад та конкурсів, а свій шлях у Малій академії наук розпочала ще в 9 класі і зразу захопилася дослідницькою роботою.

Її цікавила жінка античності,  і те, чи збереглися риси цієї жінки до наших днів. Це і стало темою її досліджень. Працелюбність, старанність, наполегливість у досягненні своєї мети – запорука її успіху. Але для дослідниці цього замало: глибокі знання, креативність, естетичний смак, володіння навичками самоосвіти – визначальні риси Ірини, яка не зупинялася на досягнутому. У 10 класі Ірина виборола ІІ місце на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. Але справжні "МАНівці" не здаються. Наступний рік приніс омріяні результати. Ірина здобула перше місце на III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у відділенні Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секції Зарубіжна література.

Складовими успіху на цьому шляху стало й сімейне виховання, культивовані в родині Ірини вічні чесноти: небайдужість, повага до людей, щирість, доброта. Ще в підлітковому віці дівчина зрозуміла, без чого не зможе прожити у своєму житті – література та мистецтво слова були її стихією. Цікаві книги улюблених письменників полонили дитячу душу, і в серці проросли паростки любові до творчості.

Ірина постійно працює над собою, а за приклад має досвід успішних людей. Найбільше ж поважає людяних, толерантних, цілеспрямованих, самокритичних, гармонійних і активних. У вільний час любить відпочивати з друзями, Ірина - надзвичайно комунікабельна особистість. Спілкування з людьми приносить їй неймовірне задоволення. А ще Ірина – прекрасна людина, в якій гармонійно поєднується краса, доброта, щирість, цілеспрямованість. Вона постійно працює над собою, удосконалюючи та поглиблюючи свої знання.  Нині Кульчіцька Ірина – студентка економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, президентський стипендіат.  Ірина переконана, що шлях до успіху дуже складний, потрібно постійно працювати над собою, удосконалюючи попередні здобутки, завжди вірити у власні сили, щоб здійснити свої мрії.