Петриняк Анна

ПетринякПетриняк Анна - учениця 9 класу Рокитнянського районного ліцею. Переможець ІІ обласного етапу (І місце) та призер ІІІ Всеукраїнського етапу (ІІ місце) конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (відділення – Хімії та біології, секція – Психологія). З дитинства дівчинка росла допитливою та цілеспрямованою. Спочатку на відмінно навчалась у школі, а потім перейшла до ліцею, де за своїм навчанням і громадською діяльністю стала лідером у класі та  навчальному закладі.

Районні олімпіади та творчі конкурси даються учениці з легкістю: лише у 9 класі вона має 5 призових місць з предметних олімпіад та 7 призових місць із творчих конкурсів. Ще у 8 класі Аня спробувала свої сили у написанні науково-дослідницьких робіт з української літератури, написавши роботу «Возвеличення добра та осуд бездушності на сторінках творів Є. Гуцала «Сім’я дикої качки» та Л.Кисельова «Земля така гаряча». Учениця посіла ІІІ місце на І (районному) етапі конкурсу. Проте наступного року вона змінила не лише тему роботи, а й напрям, обравши секцію «Психологія». Дівчина досліджувала зміни у творчому мисленні старшокласників при використанні проектної технології на уроках.

«Написання роботи – дуже непростий процес, але досить творчий» – пояснює дев’ятикласниця. Аня впевнена, що психологія – це наука, котру потрібно відчувати серцем, тому у майбутньому планує розвивати свої знання у цій галузі. Петриняк Аня завжди прямує до успіху. А запорукою її досягнень є її незламність та працелюбність. У наукових починаннях А. Петриняк підтримує науковий керівник Хорунжа Ольга Вікторівна.