Комарова Марина Андріївна

КомароваКомарова Марина – наймолодший член команди юних науковців Київської області. 2015 рік – дебютний для дослідниці, учениці 8 класу Білоцерківського навчально-виховного комплексу «Міцва-613», і надзвичайно успішний: переможець міського, обласного і призер (ІІІ місце) ІV  Всеукраїнського  етапу конкурсу-захисту наукових робіт МАН України.

Призер міських етапів олімпіад зі світової літератури та російської мови, переможець міських і обласних конкурсів читців, творчих робіт, акторка  шкільного літературного театру.

Марина переконана, що шлях до успіху тернистий, але наповнений маленькими відкриттями, цікавий, яскравий.

Для творчої особистості, а саме такою є дівчина, обов’язкова присутність натхнення. Відомий композитор П. І. Чайковський вважав: «Натхнення - це така гостя,  яка не любить відвідувати ледачих». Цей вислів став правилом і для учениці, яку дуже захопила дослідницька робота. Літературна секція найкраще відповідала її запитам і здібностям. Тема наукової роботи – «Жанрове розмаїття мініатюр Фелікса Крівіна» - обрана не випадково: казки з мораллю, «вчорашні», «сьогоднішні», «завтрашні»,  лінгвістичні і напівказки, афоризми з продовженням,  вірші-«дістрофіки» - далеко не повний перелік малоформатних жанрів у творчості Ф. Крівіна, які М. Комарова відкрила для себе, здивувалась, що так мало уваги їм приділено у сучасній літературній критиці, і вирішила спробувати довести їх самобутність, актуальність і неперевершеність.

Працелюбність, старанність, наполегливість у досягненні своєї мети – запорука її успіху. Але для дослідниці цього замало; глибокі знання, креативність, естетичний смак, володіння навичками самоосвіти – визначальні риси особистості, яка не зупиниться на досягнутому, тому що  «дорогу осилит идущий».  У цьому Марину повністю підтримує науковий керівник Двухбабна А. О.