Сосунович Богдан Олександрович

Фото - СосуновичPerasperaadastrum
Крізь терни до зірок

Дитинство - важлива пора у житті кожної людини. Адже перші враження від пізнання світу, формування світогляду відбувається саме в юні роки.
Богдан Сосунович народився у Києві, але проживає у маленькому провінційному містечку Тетієві Київської області. Діяльність батьків не зв'язана з наукою. Богдана з дитинства цікавило все. Він любив дивитися пізнавальні передачі, спостерігати за навколишнім світом. На Новий рік батьки подарували йому книгу "Все про все на світі", яка його дуже зацікавила. Найбільш захоплено він читав сторінки, пов'язані з хімією. Часто запитував у батьків про різні хімічні елементи, сполуки, але тоді вони це сприймали, як тимчасове захоплення першокласника. Хлопець з нетерпінням очікував, коли ж він буде вивчати хімію.
І ось сьомий клас. На уроках хімії він був активним, допитливим. У восьмому класі став ліцеїстом. Його відзначив молодий учитель хімії Святослав Олександрович Баранець. Саме він відіграв значну роль у розвитку підлітка. Восьмикласник кожного дня все більше і більше поринав у світ науки. Тоді він і вирішив стати вченим-хіміком. За 2 роки (восьмий - дев'ятий класи) він дізнався про точні й природничі науки. Набагато більше, ніж за всі попередні роки. У цьому була заслуга саме Святослава Олександровича. Хлопець почав читати багато наукової літератури. Він робив різні досліди, спостерігав за ними. Богдан годинами захоплено розв'язував задачі і "не відчував часу". Дізнавшись про це, Святослав Олександрович розповів хлопцю про Малу Академію Наук і порадив написати науково-дослідницьку роботу.
Ось результати, які вдалося досягти учневі:
2013 рік – участь у 3 етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії;
2014 рік – участь у 3 етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії; 3 місце у 2 етапі захисту науково-дослідницьких робіт МАН (секція хімія).
2015 рік – 2 місце у 3 та участь у 4 етапі участь Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії; 3 місце у 3 етапі захисту науково-дослідницьких робіт МАН (секція хімія); 3 місце у 3 етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії; 3 місце у 3 етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.