con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Марія Лисенко

Деталі

Новый рисунок 1Кожен з нас повинен пам’ятати, що
щастя – це бути з природою, бачити її,
розмовляти з нею. Те, що ми
робимо для інших, для світу,
залишається навіки.

Марія Лисенко, учениця 11 класу Богуславської спеціалізованої школи №1. Переможець (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук (відділення - Наук про Землю, секція – гідрологія).
Тема роботи «Дослідження гідрохімічного режиму річки Рось в межах міста Богуслава» вибрана не випадково.Учениця, яка є патріотом свого краю, в майбутньому, ставши гідрологом, мріє пов’язати своє життя з гідрологією та екологією.
Перспективна, розумна, врівноважена, активістка в школі і відмінниця навчання, займає активну життєву позицію. Їй однаково легко даються всі предмети, любить географію,ще з дитинства її цікавили туристичні передачі.
Маша постійно працює над собою, а за приклад має досвід успішних людей. Найбільше ж поважає людяних, толерантних, цілеспрямованих, самокритичних, гармонійних і активних.
У вільний час любить відпочивати з друзями, спілкуватися з молодшою сестрою, переглядати цікаві фільми, завжди перебуває в творчому пошуку.
Марія впевнена, що призером стала, дякуючи своєму науковому керівникуСербі Надії Вікторівні, а також батькам, які виховали в ній почуття відповідальності та вміння доводити розпочату справу до кінця.

   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

ОСВІТНІ-ПРОЕКТИ-230x230

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER