Лівінська Людмила Василівна

pic 1355305857Вчитель історії.Серед вихованців Людмили Василівни багато переможців та призерів районних, обласних  та Всеукраїнських етапів конкурсів та предметних олімпіад

ЛІВІНСЬКА ЛЮДМИЛА ВАСИЛІВНА

Лише той Учитель,

Який живе так, як навчає.

Григорій Сковорода

На карті Київської області у Києво-Святошинському районі є мальовниче село Хотів з надзвичайно красивими краєвидами, щирими хотівчанами та давнім  історичним минулим. У цьому селі здавна цінували освічених людей, потяг до знань та мудрість думки. Тож і не дивно, що саме школа була і залишається осередком освіти, культури та розвитку творчих особистостей.

У долі Людмили Василівни Хотівська школа займає чи не найголовніше місце: з 1979 року – її учениця, а з 1990 року – з її порогу почалася трудова діяльність. Спочатку, як організатора роботи з дитячими колективами (піонервожата), потім – вихователя групи продовженого дня і до сьогоднішнього дня вона, увібравши добрі традиції цього навчального закладу, передає їх молодому поколінню, як учитель історії.

Після закінчення Хотівської середньої школи у Людмили Василівни був вибір: стати професіональним лікарем чи кваліфікованим учителем. Адже, на думку пані Людмили, ці дві професії не лише даються Богом, а й мають багато спільного: лікарі – впливають на формування здорового тіла, а вчителі – душі. Вибір – зроблено. А тому головними словами для педагога залишаються: «Не нашкодь!».

Для Людмили Василівни її учні завжди є партнерами у складних баталіях пізнання минулого. Тому і не дивно, що до молодого, красивого, наполегливого і завзятого педагога завжди тягнеться молодь. Учитель історії прививає своїм вихованцям любов до минувшини, до історичної спадщини, а тому  спільними зусиллями учителя, учнів, батьків та громадськості села вдалося відкрити музейну експозицію у ДОТі № 132, дослідити цікаві сторінки з історії бойових дій на території села у роки Великої Вітчизняної війни.

Серед вихованців Людмили Василівни багато переможців та призерів районних, обласних  та Всеукраїнських етапів конкурсів та предметних олімпіад, випускників, які обрали історію своєю спеціальністю чи життєвим захопленням.

Л.В. Лівінська переконана, що учитель може виховувати і навчати доти, допоки сам працює над своїм вихованням й освітою.