Сиротенко Володимир Миколайович

2013-05-10 11.01.40

Світ наш — тільки школа, де ми вчимося пізнавати.

М. Монтень

Сучасна молодь не охоче йде працювати до школи, але Володимир Миколайович знав що буде вчителем  ще змалку. Після закінчення Харківського національного університету ім.. В. Н. Каразіна. в 2011 році влаштувався в Богуславську спеціалізовану школу №1.

Впевненість в своїх силах, жага до саморозвитку та велика любов до дітей дали свої плоди. Всього за 4 роки педагогічної діяльності,  він підготував 14 призерів та переможців ІІ етапу і 4 призери та переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики та астрономії.

В 2014 році вирішив спробувати свої сили в науково-дослідницькій роботі. Разом з учнем Коренюком Андрійом вирішили дослідити актуальну тему «Доцільність використання сонячних панелей для енергозбереження в малих державних установах». В 2015 році Андрій зайняв ІІІ місце на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.

Володимир Миколайович постійно знаходиться на стезі розвитку: активно вивчає Web програмування, опановує англійську мову, займається спортом. За рахунок близького знайомства з комп’ютерними технологіями бере активну участь у розробці мультимедійних засобів навчання та успішно впроваджує в практику роботи ІКТ.

В подальшому, вчитель прагне розширити свою співпрацю з обдарованими дітьми та впевнений, що допоможе їм отримати ще багато перемог.