Двухбабна Анна Омельянівна

ДвухбабнаУчитель світової літератури і російської мови НВК «Міцва-613» м. Білої Церкви.

Учитель вищої категорії, учитель-методист, «Відмінник освіти України», лауреат міської премії «За заслуги в галузі освіти».

Анна Омельянівна не уявляє свого життя без школи, без допитливих очей учнів, без їх посмішок і очікування дива, дива щоденного відкриття нового, несподіваного і дивовижного.

У своїй роботі керується давньою істиною: «У кожній людині сонце. Тільки дайте йому світити» (Сократ). Сподівається, що допомогла засяяти не одному сонячному промінчику в душах своїх учнів, повірити у власні сили, реалізувати мрії, зрозуміти, що пурпурові вітрила розкриваються тільки над тими, хто наполегливо йде до своєї мети.

Серед її учнів десятки переможців і призерів всіх етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, включаючи ІV, фінальний. З Малою академією наук України пов’язана багато років, підготувала не одного переможця  І, ІІ та ІІІ етапів конкурсу-захисту наукових робіт в секціях: світова література, російська література, російська мова, мистецтвознавство. Вірить у своїх учнів, радіє їх перемогам, допомагає здолати труднощі на тернистому шляху пошуків і знахідок. Переконана, що співпраця, співтворчість учня і вчителя – запорука успіху.

Анна Омельянівна ніколи не зупиняється на досягнутому. Вона – автор навчальних посібників з російської мови. Багато уваги приділяє розробці  інноваційних програм, створенню навчально-методичних комплексів. Так були розроблені і затверджені програми і навчальні книги до спецкурсів «Письменники-євреї» для учнів 5-7 кл, «Єврейська література» для учнів 8-11 кл. (у  співавторстві).

Творчий вчитель завжди виховає творчого учня. Як стверджує китайське прислів’я,  якщо в твоїй душі залишилась хоча б одна квітуча гілочка, на неї завжди сяде пташка, що співає.