Бодрик Оксана Олександрівна

БодрикПедагогічне кредо  О.О.Бодрик – забезпечення максимального розвитку  пізнавальних інтересів особистості на основі співтворчості учителя й учнів у різних формах педагогічної взаємодії.

Оксана Олександрівна – досвідчений учитель-методист, заступник директора з навчально-виховної роботи, керівник міського методичного об’єднання вчителів інформатики.

Свою педагогічну діяльність учителя інформатики Оксана Олександрівна почала у Білоцерківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Білоцерківської міської ради Київської області у 1994 році, де працює і зараз.  Під мудрим керівництвом директора закладу Вітюка Олексія Панасовича вона досягла високих результатів.

О.О. Бодрик досконало володіє методикою викладання інформатики, творчо підходить до організації навчально-виховного процесу, активно впроваджує сучасні освітні технології.  Найхарактернішою рисою педагогічної діяльності Оксани Олександрівни є застосування ефективних методик, які забезпечують умови для створення атмосфери співробітництва та розвивального середовища, сприяють формуванню комунікативних умінь, розвитку інформаційної компетентності, логічного та критичного мислення, формуванню навичок здійснення наукового дослідження.

Вчитель О.О. Бодрик працює над розробкою програмного та навчально-методичного забезпечення профільного вивчення інформатики, розробила власну технологію викладання інформатики в спеціалізованому навчальному закладі.

За останні  п’ять років серед учнів Бодрик О.О. 24 переможці та призери ІІІ етапу, 3   призери IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики, 9 переможців та призерів  ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у відділенні комп’ютерних наук. У 2015 році Федоренко Галина стала третім учнем Оксани Олександрівни, яка виборола призове місце на Всеукраїнському етапі конкурсу-захисті науково-дослідницьких робіт, а саме ІІ місце у секції «Інформаційна безпека».  Також її учні  − призери Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій "Екософт" та Національного конкурсу "Intel-Техно".

Бодрик О.О. взяла участь у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року-2006» у номінацїї «Інформатика», де достойно представила Київську область, ставши лауреатом на Всеукраїнському етапі.

Оксана Олександрівна  є співавтором збірників «Тестового контролю знань» з інформатики для 9, 10, 11 класів. Усі посібники отримали гриф МОН України. Також вона є автором ряду публікацій з питань використання інноваційних педагогічних технологій  у журналах „Комп’ютер у школі та сім’ї”, «Інформатика та інформаційні технології в навчальних закладах», "Інформатика у школі", «Народна освіта», газеті «Інформатика» видавництва «Шкільний світ».

Своїм досвідом щодо роботи з обдарованими дітьми учитель ділиться на різноманітних заходах:

- Круглому столі у рамках VII Всеукраїнського фестивалю науки "Духовна культура педагога як умова розвитку інтелектуальної обдарованості старшокласників"( м. Київ, Інститут обдарованої дитини, 23.05.2013);

- Міжнародній науково-практичній конференції  "Формування компетентностей обдарованої особистості і системі освіти" (м. Севастополь, Інститут обдарованої дитини 26-27 червня 2013 року);

- Всеукраїнській науково-практичній конференції «Евристичний потенціал мислення людини в інформаційному світі» (м. Київ, Інститут обдарованої дитини, 13 листопада 2013 року);

- ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції   "Науково-методичне забезпечення психолого-педагогічного моніторингу особистісного розвитку інтелектуально обдарованих старшокласників" (м. Київ, Інститут обдарованої дитини, 17 березня 2015 року);

- Всеукраїнській науково-практичній конференцій       "Формування освітнього середовища навчально-дослідницької діяльності учнів у контексті наступності та перспективності» (м. Київ, Інститут обдарованої дитини, 22-23 квітня 2015 року).