Баранець Святослав Олександрович

Фото - БаранецьБережно і раціонально використовуйте свій час, витрачайте його на речі, що стимулюють ваш розвиток.

Втілення дивовижного поєднання, неймовірної енергії, невичерпної доброзичливості, душевної щирості та сучасності у педагогічній майстерності – саме таким змальовують і учні, і їхні батьки вчителя хімії Тетіївського НВК Баранця Святослава Олександровича.
Народився Святослав Олександрович 11 червня 1988 року в м. Тетієві. Дитинство пройшло у колі різноманітних захоплень, серед яких провідне місце займало читання, адже читати майбутній вчитель навчився у трирічному віці! Цей факт неабияким чином вплинув на розвиток кругозору і формування ставлення до подальшого навчання. Шкільні роки промайнули у вирі активного життя і самовдосконалення: участі в олімпіадах майже з усіх предметів. Будучи учнем середньої шкільної ланки, Святослав захоплювався музикою та співом, підтвердженням цього є закінчення музичної школи по класу бандури.
Цікавість до природничо-математичних наук розвинулася ще зі школи, яку Святослав Баранець закінчив із золотою медаллю, тому обрана спеціальність – учитель хімії та інформатики у Вінницькому державному педагогічному університеті ім. М.М. Коцюбинського не стала для рідних великим здивуванням. А, оскільки, ділитися знаннями навчати когось подобалося йому завжди, то і професія педагога була невипадковою.
Закінчивши магістратуру з червоним дипломом, повернувся в рідну школу, розпочавши тим самим свій шлях на педагогічній ниві. Цього ж року Святослав вступив до аспірантури в Інститут загальної та неорганічної хімії ім. В.І. Вернадського НАН України. Поєднання педагогічної на наукової діяльності, звичайно, давалась нелегко, але в силу своєї енергійності та самовіддачі, Святослав Олександрович зумів підготувати багатьох призерів ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії та переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН.
Зараз Святослав, маючи ступінь кандидата хімічних наук та працюючи молодшим науковим співробітником в Інституті загальної та неорганічної хімії займається дослідженням халькогенгалогенідних сполук платинових металів. Активна наукова діяльність дозволяє переносити передові знання у навчальний процес, таким чином, забезпечувати нерозривний зв'язок науки і освіти. Цей принцип допомагає учням формувати в учнів науковий світогляд, використовуючи сучасні надбання вітчизняної і світової науки.
Свою подальшу роботу Святослав Олександрович планує розвивати у цьому ж руслі, бо саме це вважає своїм покликанням, своїм майбутнім…