Москаленко Василь Анатолійович

москаленкоПрацює на посаді учителя географії та економіки Білоцерківського навчально-виховного об’єднання “Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня” Білоцерківської міської ради Київської області.
Нагороджений Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України (2005 р.), знаком “Відмінник освіти України”( 2011р.) .

Компетентний спеціаліст, принциповий, справедливий педагог. У процесі роботи Василя Анатолійовича пріоритетним є нестандартний підхід до вивчення географії та економіки, розвиток самостійного творчого мислення гімназистів. Учитель бере активну участь у розробці мультимедійних засобів навчання та успішно впроваджує в практику роботи інформаційно-комп’ютерні технології. Спрямовує свою діяльність на створення оптимальних умов для самореалізації учнів, розвитку в них життєвих компетентностей.
Особливу увагу приділяє роботі з обдарованими дітьми. За останні п’ять років серед учнів Москаленка В.А. - 29 переможців та призерів ІІ етапу, 16 – ІІІ етапу, 3 – IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії та економіки; 4 учні учителя – переможці та призери І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. 2014 року учень Москаленка В.А. Наконечний Ігор виборов ІІІ місце на ІІІ етапі МАН у секції “Економічна теорія та історія економічної думки”.
Василь Анатолійович є розробником тестів для контролю знань учнів із географії для 5-10-х класів та економіки для 10-11-х класів на базі використання контрольно-діагностичної системи TEST-W; посібника для підготовки учнів 9-х класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та гімназій до державної підсумкової атестації (Біла Церква. “Гриф”. 2012).
Москаленка В.А. є автором ряду публікацій з питань нестандартних підходів до організації навчально-виховного процесу у загальноосвітніх навчальних закладах. Методичні доробки з досвіду роботи опубліковані у виданні Білоцерківського Національного аграрного університету „Аграрний вісник” ( стаття „Фінансові ресурси”, №4 , квітень 2010 року), посібнику КОІПОПК “Організація та зміст діяльності наукових лабораторій” (стаття “Забезпечення інформаційно-комп’ютерного супроводу навчальних занять з географії”, 2009 р.), газеті „Основи економіки” видавництва “Шкільний світ” ( стаття „Моделювання як засіб пізнання основ економіки” , жовтень 2010 року).
Учитель перебуває у постійному творчому пошуку власних оригінальних підходів до вирішення проблем удосконалення змісту навчально-виховного процесу, спрямованого на розвиток особистості.
Василь Анатолійович – активний учасник методичних заходів для вчителів міста й області, постійно співпрацює з Київським обласним інститутом післядипломної освіти педагогічних кадрів, де проводить навчальні заняття для слухачів курсів підвищення кваліфікації. Очолює творчу групу з питань апробації та впровадження в навчально-виховний процес ЕЗНП. Член правління Київської обласної педагогічної спілки учителів географії.
Постійний член журі ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та І етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.
Зміст своєї роботи учитель вбачає не лише в тому, щоб дати вихованцям знання, але й в умінні захопити, зацікавити допитливих дітей навчальним матеріалом, сприяти формуванню їхніх особистісних та життєвих компетенцій, допомогти старшокласникам у професійному самовизначенні. За це його поважають учні, батьки, колеги.