con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Олійник Володимир Володимирович

Деталі

4Розпочав свою педагогічну діяльність в 1996 році в Матвіїській ЗОШ, що на Володарщині, вчителем біології та хімії, хоча в Українському педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова, де навчався на природничому факультеті, йому найбільше подобалися географічні науки.


Згодом енергійного молодого вчителя запрошують на роботу методистом в районний відділ освіти, лише там він зрозумів, що його покликання – навчати дітей, і при першій можливості, а саме в 1999 році стає вчителем географії новоствореного закладу – Володарського ліцею. Працюючи з обдарованими дітьми, не забарилися й результати роботи: щорічні переможці районних олімпіад не тільки з географії, а й з економіки.
Володимир Володимирович підготував 9 призерів обласних олімпіад, 3 призери ІІ етапу конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт в МАН, а в 2014 році його вихованка Горковенко Оксана стала призером ІІІ Всеукраїнського етапу цього конкурсу. Володимир Володимирович створив авторську програму діяльностітуристсько-краєзнавчого гуртка, завдяки чому його гуртківці не тільки побували в багатьох походах і подорожах, а й ставали неодноразовими переможцями таких районних та обласних конкурсів: «Топоніміка й історія освіти рідного краю», «Моя країна - Україна», на кращу велосипедну подорож. Багато гуртківців не тільки набули навичок спортивного туризму та орієнтування, а й мали змогу проводити польові наукові дослідження рідного краю.
Своїм покликанням на педагогічній ниві Володимир Володимирович вважає допомогу в розкритті юних талантів, знайти кожному в собі і проявити найкращі людські та допрофесійні якості, жити в гармонії з природою, любити й поважати її, бути патріотом України.

   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER