Народження НТУ

Народження НТУ 428 грудня 2017 року в нашому закладі відбулася знаменна подія – створення Наукового товариства учнів Київського комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді». Установчі збори, на яких були присутні вихованці гуртків – учасники І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, затвердили Положення про НТУ, обрали раду, яка буде здійснювати керівництво діяльністю НТУ.

Головою ради обрано Рудійка Іллю, учня Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей - МАН», заступником – Сирова Костянтина, секретарем – Луців Анастасію, учнів Бориспільського НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – ЗОШ І-ІІІ ступенів» імені К.Могилка.
Народження НТУ 3
Рада НТУ представлятиме інтереси членів НТУ перед МАНУМ, визначатиме та координуватиме напрями діяльності, виступатиме ініціатором проведення конференцій, форумів, семінарів. Першим рішенням ради є оголошення конкурсу на кращу назву НТУ.
Народження НТУ 1
Изображение 370