Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі есе для молодих науковців!

1487851651 konkurs 01У січні 2018 року відбудеться Всеукраїнський конкурс есе для молодих науковців «Чи здатна Україна на власний геополітичний проект: місія України та національні інтереси в глобалізованому світі», метою якого є аналіз питань місця України в світі, її суб’єктності, взаємовідносин з іншими країнами у регіональному та глобальному контексті міжнародної політики та економіки в націоналістичному дискурсі.

До участі у конкурсі запрошуються учні – члени Малої академії наук учнівської молоді з наукових відділень Історії, Філософії та суспільствознавства. Для участі у конкурсі необхідно до 15 грудня 2017 року надіслати  електронний варіант роботи, оформленої відповідно до вимог конкурсу на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Інформацію про участь у конкурсі необхідно надіслати на електронну адресу КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">.