Запрошуємо до участі у XI Міжнародному конкурсі з українознавства

1333537490 image002З 29 по 31 березня 2018 року в м. Києві на базі науково-дослідного інституту українознавства відбудеться XI Міжнародний конкурс з українознавства. До участі в конкурсі запрошуються учні 8-11 класів загальноосвітніх та вихованці гуртків позашкільних навчальних закладів.

Метою конкурсу є залучення учнівської молоді до наукових досліджень феноменів України та українства в сучасних націотворчих, соціально-економічних та етнокультурних процесах шляхом організації  індивідуально-пошукової діяльності, вміння порівнювати, аналізувати, узагальнювати та критично оцінювати важливі та доленосні історичні факти, що пов’язані із самоствердженням і розвитком української нації та Української держави.

Для участі у конкурсі необхідно до 1 березня 2018 року надіслати  електронний варіант науково-дослідної роботи на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., а паперовий варіант роботи, оформленої до вимог, заявку-анкету учасника конкурсу – за адресою: Науково-дослідний інститут українознавства, к. 301, вул. Ісаакяна, 18, м. Київ, 01135.