Нагороди і визнання – юним МАНівцям Київщини

ShV-0075  ммм07 червня 2019 року у приміщенні Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області відбувся круглий стіл за участю учнів 9-11 класів, які стали переможцями ІІ (обласного) та ІІІ Всеукраїнського етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України 2019 року в науковому відділенні «Економіка», ІІІ (обласного) та ІV (заключного) етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки, а також педагогічних працівників, які їх підготували.

Учнів-переможців привітали начальник ГУ ДФС у Київській області Олексій Кавилін, голова Ради Інституту податкових реформ Олена Хотенко, начальник управління комунікацій ГУ ДФС у Київській області Вікторія Різник, заступник директора департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Ярослава Тростянська, які побажали зростати інтелектуально та творчо, максимально ефективно та якісно втілювати в життя свої проекти, досягати успіхів і надалі.

ShV-9973 1

ShV-0113

Юним ерудитам вручено дипломи та проведено для них ознайомчу екскурсію Головним управлінням Державної фіскальної служби в Київській області.

(За матеріалами сайту департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації)