ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВЕРНІСАЖ-ПРАКТИКУМ З ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ОСВІТИ

b341ad73cbf409 лютого 2019 року о 10:30-15:00 у м. Києві в ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана" (м. Київ, просп. Перемоги, 54/1, ст.м.Шулявська) в конференц-залі і 263, 265 ауд. І корпусу відбудеться ІІ Всеукраїнський вернісаж-практикум з підприємницької освіти «Впровадження компетентності підприємливості в сучасному закладі освіти». Запрошуємо вчителів математики, економіки, географії, історії, викладачів підприємницьких дисциплін і для всіх, кому цікава тема підприємливості і саморозвитку.

Програмою вернісажу передбачено:
мотиваційні міні-лекції за тематикою підприємливості у сфері освіти;
майстер-класи з прикладних інструментів ведення і навчання економіки і підприємництва від практиків бізнесу, вищої і середньої освіти;
вернісаж інститутів, факультетів, освітніх програм університету;
додатковий тренінг від Британської Ради «Активні громадяни» (на два дні 9-10 лютого) +заочні консультаціїщодо грантової підтримки проектів;
цікаве спілкування з однодумцями.

По закінченні слухачі матимуть можливість отримати Сертифікат про проходження навчання у кількості 7 академічних годин. Учасникам тренінгу «Активні громадяни» видається сертифікат від Британської Ради.

Обов’язкова реєстрація в он-лайн режимі до 7 лютого 2019 року на сайтах: kint.com.ua, kneu.edu.ua або за посиланням: https://goo.gl/forms/NEyKGGWKBZQpL2Fj2 Участь у заході безкоштовна.

Інформація щодо проведення ІІ Всеукраїнського вернісажу-практикуму розміщена на сторінках:
-на сайті Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана ― kneu.edu.ua;
-на сайті Компанії Інтелектуальних Технологій ― kint.com.ua;
-За довідками звертатися за тел.+38(097)224-29-21, +38(050)-809-11-86