con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Консалт-студія в Малій академії наук учнівської молоді

Деталі

головна імф29 січня 2019 року в Київському обласному комунальному позашкільному навчальному закладі «Мала академія наук учнівської молоді» працювала консалт-студія для методистів регіональних методичних служб, які координують діяльність районних, міських, ОТГ та локальних відділень Малої академії наук учнівської молоді. Близько 60 учасників заходу в інтерактивній формі обговорювали пріоритені напрями діяльності Київського обласного територіального відділення МАН у II півріччі 2018/2019 навчального року.


Директор КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» Світлана Минзар ознайомила аудиторію з технологіями моделювання науково-освітнього кластеру та проектування сучасного освітнього простору МАН на Київщині. Активне обговрення викликало питання нормативно-правового забезпечення функціонування районних, міських, ОТГ, локальних відділень МАН.

DSC 0873
Напередодні напруженого етапу для МАНівців області – проведення контрольних робіт з базових дисциплін та запланованого на 16 і 17 лютого захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН – актуальним був виступ заступника директора КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» Ольги Терехової, яка підвела підсумки I етапу та окреслила окремі аспекти організації II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2008/2019 навчальному році.

DSC 0871
Методист Малої академії наук учнівської молоді Марія Гончарук ознайомила учасників заходу з результатами моніторингу якості та результативності діяльності відділень МАН в Київській області. Також учасників наради ознайомили з пріотитетними заходами і напрямками роботи у наукових відділеннях МАН.

DSC 0897
Інтерактивною складовою програми консалт-студії стала робота у фокус-групах, за результатами якої будуть визнчені заходи щодо удосконалення ефективності системи МАН в регіоні.

   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

ОСВІТНІ-ПРОЕКТИ-230x230

   
   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER