Вшановуємо зіркових педагогів МАН

DSC 008503 жовтня 2018 року в конференц-холі ТРЦ «Термінал» міста Бровари відбулося обласне свято з нагоди Дня працівника освіти. Неформальне інтерактивне спілкування, родинна атмосфера стали особливістю дійства «Освітянська зірка-2018». З професійним святом освітян Київщини вітали очільники області, працівники Міністерства освіти і науки України, представники обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України та почесні гості, серед яких – науковці НАН України, відомі спортсмени, представники Олімпійського комітету України.

DSC 0973Церемонія нагородження кращих педагогів області відбувалась у 15 номінаціях, серед яких у трьох вшанували педагогів Київського обласного територіального відділення Малої академії наук України.

DSC 0072
У номінації «МАН –Тріумф 2018» нагороджено:
Двухбабну Анну Омелянівну, вчителя російської мови та зарубіжної літератури Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок» «Міцва – 613» м. Білої Церкви;
Котлярчук Галину Миколаївну, учителя Таращанського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Ерудит» - загальноосвітня школа I ступеня»;
Нагаєву Лідію Михайлівну, вчителя біології Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» імені Володимира Мономаха Бориспільської міської ради;
Гарбар Ларису Володимирівну, вчителя географії Тетіївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей»;
Пархоменко Світлану Олексіївну, вчителя іспанської мови Іванківського районного ліцею.

DSC 0115
Нагороду в номінації «МАН-Профі - 2018» отримала Соловйова Ірина Василівна, методист Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді».

DSC 0095
У номінації «МАН – Флагман 2018» відзначено
Ніфоровську Галину Іллівну, координатора Сквирського районного територіального відділення МАН, заступника директора з науково-дослідницької роботи МАН Сквирського районного центру дитячої та юнацької;
Бойко Ларису Григорівнук, координатора Згурівського районного відділення МАН, методиста районного методичного кабінету відділу освіти Згурівської районної державної адміністрації;
Гайдаєнко Олену Анатоліївну, методиста науково-методичного центру управління освіти і науки Білоцерківської міської ради.

DSC 0069
Нагороди від департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та подарунки педагогам вручали Торбін Григорій Мирославович, проректор з наукової роботи Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, професор кафедри математичного аналізу та диференціальних рівнянь, доктор фізико-математичних наук, професор, член Президії Київського обласного територіального відділення Малої академії наук України та Минзар Світлана Анатоліївна, директор КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді».

DSC 0211

DSC 0194