Стартувала V Всеукраїнська олімпіада з філософії для школярів

Національний центр «Мала академія наук України» спільно з Національним педагогічним університетом імені М.П. Драгоманова у жовтні-листопаді 2018 року проводять V Всеукраїнську олімпіаду з філософії для школярів.
До участі в заході запрошуються учні 8–11-х класів. Олімпіада проводиться у двох вікових категоріях: 8–9-й класи, 10–11-й класи.

Для участі заповнюється анкета та надсилається конкурсна робота. Конкурсною роботою є філософське есе – невеликий за обсягом (до 10 сторінок) і самостійний за змістом письмовий твір з чітко вираженою авторською думкою, розгорнутий у формі розповіді з метою обґрунтування і демонстрації власної точки зору на певне явище чи предмет з урахуванням опрацьованої рекомендованої літератури. Загальна тематика олімпіади - Культурна спадщина та мистецтво.
Мови написання роботи – українська (8–9-й, 10–11-й класи), англійська (10–11-й класи).
Олімпіада проводиться у два етапи:
І етап – заочний (дистанційно) – відбудеться у жовтні 2018 року;
ІІ етап – очний – проводиться 15-18 листопада 2018 року у м. Києві.
Реєстрація учасників - до 22 жовтня 2018 року.
Умови проведення олімпіади – на сайті НЦ «Мала академія наук України» http://man.gov.ua/ua/activities/philosophy-olympiad

Лист МОН України про проведення V Всеукраїнської олімпіади з філософії для школярів у 2018 році