Опановуємо інноваційні підходи в організації навчально-дослідницької діяльності учнів-членів МАН

IMG 20180921 15401321-23 вересня 2018 року в Міжнародному науковому креативному комплексі MANLAB.CAMP відбувся Всеукраїнський семінар-практикум «Інноваційні підходи в організації навчально-дослідницької діяльності учнів-членів Малої академії наук України».

Понад 40 педагогів – координаторів всеукраїнського відкритого інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор Ерудит» та «МАН-Юніор Дослідник» стали учасниками цього семінару. Київщину на заході представляли методисти Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» Івашкіна Олена та Соловйова Ірина.
Програмою заходу було передбачено обмін педагогічним досвідом з питань розвитку інноваційних компетентностей педагогів та учнів, обговорення особливостей технології проведення конкурсів «МАН-Юніор Ерудит» та «МАН-Юніор Дослідник» в умовах освітньої реформи, методики підготовки і проведення зазначеного конкурсу на засадах STEM-освіти.
Для учасників семінару провели екскурсію до Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України, у ході якої педагогів ознайомили з науково-дослідною роботою в галузях біологічних наук.
За підсумками роботи семінару-практикуму учасники отримали сертифікати Національного центру «Мала академія наук України».

IMG 20180921 180912