con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Інфотайм: час інформації в Малій академії наук учнівської молоді

Деталі
Інфотайм 2017 514 вересня 2017 року у приміщенні КОК ПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» відбувся інфотайм «МАН – простір можливостей», під час якого учням навчальних закладів  Білоцерківського, Васильківського, Сквирського районів, міст Василькова та Білої Церкви було презентовано пріоритетні напрями діяльності Київського обласного територіального відділення МАН у 2017-2018 навчальному році. Близько 150 учнів-членів МАН в інтерактивній діалоговій формі ознайомилися з можливостями реалізації власних науково-дослідницьких нахилів у гуртках та на конкурсах Малої академії наук. 

Детальніше: Інфотайм: час інформації в Малій академії наук учнівської молоді

Флешмоб «Прапорові барви України»

Деталі
День прапора 017 122 серпня 2017 року міська Білоцерківська бібліотека №2 гостинно відчинила двері для допитливих дослідників, що цікавляться питаннями історії державотворення, станов- лення новітнього українського суспільства і пам’ятає подвиги людей, які виборювали незалежність Украї- ни. Історично склалося, що напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Благородні синій та жовтий кольори неба і пшениці символізують небесну блакить та працелюбність українців.

Детальніше: Флешмоб «Прапорові барви України»

Всеукраїнська літня школа мистецтвознавства

Деталі
Всеукраїнська літня школа мистецтвознавства 2З 3 по 10 липня 2017 року в Ужгороді відбулася Всеукраїнська літня школа мистецтвознавства Малої академії наук України. Організаторами школи є Національний центр «Мала академія наук України» і Закарпатський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, на базі якого функціонує Закарпатська Мала академія наук учнівської молоді. Цього року учасниками школи стали 20 учнів з 11 областей України – фіналістів відділення Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Детальніше: Всеукраїнська літня школа мистецтвознавства

Міжнародна наукова школа з біології у Польщі

Деталі
Міжнародна наукова школа з біології у Польщі 5З 10 по 15 липня 2017 року Національним центром «Мала академія наук учнівської молоді» було проведено Міжнародну школу з біології на базі Центру інноваційної Центру інноваційної біологічної освіти у Польщі – BioCentrum Edukacji Naukowej (м. Варшава, Республіка Польща). Школа об’єднала молодих науковців з різних областей України задля цікавої роботи у біологічній галузі. Метою міжнародної школи стала популяризація серед молоді останніх досягнень у галузі біології, поширення і поглиблення знань з даної дисципліни, знайомство з іншою державою, її культурою, побутом, народним традиціями.

Детальніше: Міжнародна наукова школа з біології у Польщі

Святкова і урочиста церемонія закриття МАНівського літа – 2017

Деталі
Літо 2017 - 20 день 25Креативною і неймовірно позитивною стала зустріч 180 обдарованих дітей Київщини з головою Київської обласної державної адміністрації Олександром Любомировичем Горганом та директором депертаменту освіти і науки Вірою Борисівною Роговою 10 липня 2017 року в  таборі МАН на базі Володарської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів.

Детальніше: Святкова і урочиста церемонія закриття МАНівського літа – 2017

   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

link logo nau

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER