con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Всеукраїнський тиждень права в Малій академії наук учнівської молоді

Деталі

20181211 100434У гуртках та секціях Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» Всеукраїнський тиждень права розпочався тематичними заняттями «Права людини».

Детальніше: Всеукраїнський тиждень права в Малій академії наук учнівської молоді

Керівники гуртків МАН опановують нові освітні продукти

Деталі

11223аа мЩоб випускники української школи були конкурентоспроможними на сучасному ринку праці, освіта в Україні має йти в ногу з часом і, зокрема, базуватись на нових інформаційно-комунікаційних технологіях. Опанування і використання цих технологій, нових освітніх продуктів – важливе завдання сучасного педагога. Щоб допомогти педагогам з вирішенням цього завдання, КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» проводить для керівників гуртків МАН заходи спільно із закладами вищої освіти України.

Детальніше: Керівники гуртків МАН опановують нові освітні продукти

Міжнародний освітній проект “12 тижнів відповідальності”

Деталі

Проект впроваджується благодійною організацією «Благодійний фонд «Відповідальні Земляни» для поширення глобальних цілей сталого розвитку та збереження планети. Ключовим завданням проекту є трансформувати свідомість дітей від мислення «споживачів» до модулі «творців», які будуть відповідати за своє майбутнє, майбутнє країни і планети.
Учасниками можуть стати діти 5-17 років. Для цього необхідно заповнити анкету, надіслати відео заявку та бути готовим діяти.

Детальніше: Міжнародний освітній проект “12 тижнів відповідальності”

Запрошуємо взяти участь у Національному конкурсі творчих робіт (есе) «Європейські цінності»

Деталі

Інститут політико-правових та релігійних досліджень до Дня Соборності України проводить Національний конкурс творчих робіт «Європейські цінності» до Дня Соборності України. До участі у Конкурсі запрошуються учні, члени Малої академії наук України, студенти заклади вищої освіти, аспіранти закладів вищої освіти та наукових установ України.
Конкурс проходить з 25.11.2018 по 22.01.2019. Прийом конкурсних робіт - до 15.01.2019. Оголошення переможців - 22 січня 2019 року.

Детальніше: Запрошуємо взяти участь у Національному конкурсі творчих робіт (есе) «Європейські цінності»

День відкритих дверей в Інституті високих технологій КНУ

Деталі

Інститут високих технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує на День відкритих дверей!
Щире спілкування в колі однодумців відбудеться 7 грудня 2018 року о 16 годині в ауд. 216 ФРЕКС на проспекті Академіка Глушкова, 4-г. Буде весело-цікаво, інформативно-змістовно!

http://iht.univ.kiev.ua

   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER