con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Альманах «Білий голуб» - воїнам АТО присвячується

Деталі
обкладинка Білий голуб-1У альманах «Білий голуб»,  увійшли літературні твори вчителів області, які плекають своє полум’яне слово, силою його і величчю примножують славу України, учасників обласної поетичної акції «Тобі, захиснику, слово наше полум’яне», присвячену воїнам АТО. Збірку творів учителів підготували педагогічні працівники Малої академії наук учнівської молоді. 
 
Вітальне слово подарувала читачам В.Б.Рогова, директор департаменту освіти в науки Київської обласної державної адміністрації: «Лейтмотивом збірки є любов до України, віра в її щасливий завтрашній день, в єдність і силу народу, попри війну і тяжкі випробування, які випали на його долю. Сподіваємося, що збірка приверне увагу своєю тематичною актуальністю, ідейною спрямованістю, мудрістю висловлених думок, щирістю почуттів і не залишить байдужими ні юних, ні дорослих читачів». 
 
Передмову «Слово в обороні України» написав А.І.Гай, військовий журналіст, голова Київської обласної письменницької організації. У віршованих творах відображені сучасні події та світла мрія про майбутнє нашої держави. Поетична збірка – живе слово вчителів-поетів, як пташка в образі білого голуба мріє літати над вільною, мирною землею, в ореолі любові і доброти, краси і величі духу.
   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER