Виставка науково-дослідницьких робіт, присвячена 25-й річниці Незалежності України

DSC 0485Теплого літнього дня 17 серпня 2016 року Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді» гостинно відчинив двері для молодої наукової зміни, що цікавиться творенням української історії, становленням новітнього українського суспільства і пам’ятає подвиги людей, які відстоювали гідність свого народу.

24 серпня 2016 року наша країна відзначатиме знаменну дату 25-ї річниці своєї Незалежності. Довгих 25 років український народ прагне довести своє право на існування на політичній карті світу. Із проголошенням незалежності України змінилося ставлення світової спільноти до нашої держави. А вибороли це право славетні українці: Володимир Великий, Ярослав Мудрий, Богдан Хмельницький, Іван Мазепа, Михайло Грушевський, Тарас Шевченко, Леся Українка, Іван Франко, В'ячеслав Чорновіл, Роман Шухевич, Василь Стус та інші. Саме про ці події прийшли послухати учні-члени Малої академії наук учнівської молоді, які завітали на виставку науково-дослідницьких робіт, присвячену 25-й річниці Незалежності України та Дню Прапора. На заході були присутні учні загальноосвітніх шкіл Київщини.

З вітальним словом до учнів звернулася заступник директора з навчально-методичної роботи Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» Куделя Л.А. Людмила Анатоліївна привітала учнів з наступаючим святом та познайомила присутніх з перспективами наукової діяльності закладу, розповіла про результати роботи Малої академії наук учнівської молоді та поділилася творчими планами на майбутнє. Методист Малої академії наук учнівської молоді Калініна С.Є. провела цікавий екскурс по етапах становлення Незалежної України. Юні дослідники поповнили свої знання відомостями про попередні спроби українського суспільства побудувати незалежну державу.

Про історію створення жовто-блакитного прапора як державного символу України розповіла присутнім методист Малої академії наук учнівської молоді Бойчук О.В. Учні мали можливість подивитися захоплюючий ролик про той шлях, який пройшов державний прапор протягом усієї історії України. В кінці заходу вихованці Малої академії наук учнівської молоді відвідали кабінети, де проходять гуртки, ознайомились із учнівськими науково-дослідницькими роботами та розглянули тематичну книжкову виставку «Література рідного краю».

Ми віримо, що український народ знайде в собі силу і волю, щоб подолати всі труднощі та розумно поєднати найкращі національні надбання із світовим досвідом на шляху розбудови своєї держави.