con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а
   

Український внесок, український подвиг, українське бачення...

Деталі
d0qimdhknSkЗвертаючись до теми Другої світової війни — теми, яка залишається вкрай болючою для українського народу, можна на перший погляд стверджувати, що вже все начебто сказано, все вивчено, все доведено. Але... ХХ століття до сьогодні нараховує чи не найбільше білих плям у дослідженні тих чи інших історичних подій. Не виняток й історія Другої світової війни, дослідники якої вже й у столітті ХХІ надають нам нові й нові факти — свідчення тих страхітливих подій.

Детальніше: Український внесок, український подвиг, українське бачення...

Національно-визвольні змагання в Україні 1917-1922 рр.: здобутки та прорахунки в науково-культурному розвитку

Деталі

20170421 10371521 квітня 2017 року вихованцями гуртків Київської обласної Малої академії наук «Пошук» та «Юний дослідник» було проведено науково-практичну конференцію на тему: «Період національно-визвольних змагань в Україні 1917-1922 рр.: здобутки та прорахунки в науково-культурному розвитку», приурочену до столітнього ювілею Української революції. Захід відбувся в приміщенні Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» імені Володимира Мономаха.

Детальніше: Національно-визвольні змагання в Україні 1917-1922 рр.: здобутки та прорахунки в...

День українського добровольця

Деталі
День добровольцяУ цьому році  в Україні вперше відзначають День українського добровольця – це свято справжніх патріотів. Людей, котрі свідомо, за покликом серця в скрутний для своєї держави час стали на захист її суверенітету та територіальної цілісності.

Детальніше: День українського добровольця

Юні науковці досліджують події Української революції 1917-1921 років

Деталі
100 років заснування Центральної ради 3Протягом березня 2017 року з учнями-членами  наукових товариств та вихованцями дослідницько-експериментальних гуртків проведено низку тематичних заходів, приурочених подіям Української революції 1917-1921 років. 3 березня було проведено екскурсію до музею Української революції 1917-1921 років, що знаходиться в будівлі Київського міського Будинку Вчителя (колишнього Педагогічного музею), адже саме у стінах цього будинку перебувала Українська Центральна Рада. 

Детальніше: Юні науковці досліджують події Української революції 1917-1921 років

Альманах «Білий голуб» - воїнам АТО присвячується

Деталі
обкладинка Білий голуб-1У альманах «Білий голуб»,  увійшли літературні твори вчителів області, які плекають своє полум’яне слово, силою його і величчю примножують славу України, учасників обласної поетичної акції «Тобі, захиснику, слово наше полум’яне», присвячену воїнам АТО. Збірку творів учителів підготували педагогічні працівники Малої академії наук учнівської молоді. 

Детальніше: Альманах «Білий голуб» - воїнам АТО присвячується

   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

link logo nau

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER