con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

День Європи в таборі МАН

Деталі
Літо 2017 - 19 день 17Не зважаючи на те, що 08 липня 2017 року день був не дуже сонячним, посмішки та енергійність близько 200 обдарованих дітей Київщини, що відпочивають у таборі МАН на базі Володарської санаторної школи-інтернату, наповнили цей липневий день світлом і максимальним позитивом. Під девізом «Україна – європейська країна» пройшли всі заходи цього насииченого манівського дня: і ранковий айсбрейк, і тімбілдингові інтерактивні ігри, і засідання наукової редакції, і інтерактивний брейктайм.
 
Цікавою, активною і дуже пізнавальною стала квест-подорож «Euro Go Tour», яка передбачала й інтелект-турніри «Цікаво про Європу», і віртуальні прогулянки її країнами, і відкриття відомих і не дуже відомих фактів про ЄС. Але центральною подією дня стало проведення вечірнього «Євро паті «Україна – це Європа». А ввечері на манівську сім’ю чекав сюрприз – яскрава концертна програма, підготовлена  творчо обдарованими  манівцями. Неймовірно вразило юних науковців віртуозне виконання сестрами Семикоз пісні «Big ben».
Літо 2017 - 19 день 2
Неповторністю та силою виконання пісні «Сік землі» зачарувало всіх присутніх тріо юних вокалістів. Унікальним було виконання Анжелікою Голубець пісні «Cake». Польською мовою чудово виконали пісню «Гей, соколи» юні манівці Таращанського району. Неймовірним та феєричним було виконання Вадзінським Іваном пісні «Сан-Франциско»: зал аплодував стоячи юному таланту. Яскравим і незабутнім стало виконання під супровід гітари Владиславою Кобко пісні «Radioactive», яку співали всі разом. Зворушливим було виконання пісні «Не йди», романтично виконала пісню «All my loving Анастасія Павловська, запальними танцями завершилось виконння пісні «Hey mama». 
Літо 2017 - 19 день 12
Кожен інтерактивний і насичений день неповторного манівського літа переконує «Талановита дитини талановита в усьому»: і в умінні максимально успішно завершити перші наукові дослідження, і в умінні позитивно спілкуватись, і в умінні весело і незабутньо провести літні канікули в таборі МАН. 
 
 
   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

ОСВІТНІ-ПРОЕКТИ-230x230

   
   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER