con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а

Юні манівці подорожують світом науки і краси

Літо 2017 - 18 день 2Для обдарованих дітей Київщини, які відпочивають у таборі МАН на базі Володарської санаторної школи-інтернату, теплий день 07 липня 2017 року став днем навчально-пізнавальних екскурсій. У першій половині дня допитливим дослідникам гостинно відкрив двері Білоцерківський національний аграрний університет. Щиро привітав «малих академіків», закликавши обґрунтовано підходити до вибору напрямів майбутніх наукових досліджень та вибору майбутньої професії, перший проректор БНАУ, проректор з організаційної роботи, професор, доктор біологічних наук Новак Віталій Петрович.

Цікаві і дуже інформаційно насичені екскурсії до навчальних та науково-дослідницьких лабораторій університету юним манівцям провели Бомко Віталій Семенович, декан біолого-технологічного факультету, доктор сільськогосподарських наук, професор; Олешко Олена Геннадіївна, заступник декана агробіотехнологічного факультету, кандидат сільськогосподарських наук; Івасенко Борис Петрович, декан факультету ветеринарної медицини, кандидат ветеринарних наук, доцент; Мельниченко Олександр Миколайович, декан екологічного факультету, доктор сільськогосподарських наук, професор; Арбузова Тетяна Василівна, декан економічного факультету, кандидат економічних наук, доцент; Борщовецька Валентина Дмитрівна, декан факультету права та лінгвістики кандидат педагогічних наук, доцент.
Літо 2017 - 18 день 12
Сповнені емоцій та ідей після навчальної і дуже цікавої екскурсії до БНАУ, у другій половині дня юні дослідники подорожували перлиною Київської області – дендрологічним парком Національної академії наук України «Олександрія». Один з найкращих  пейзажних парків України, романтичний шедевр, подарований світу династією графів Браницьких, здивував світом гармонії і краси... Багато емоцій у юних біологів, хіміків, географів викликали колонада «Відлуння», павільйон «Ротонда», «Китайський місток», «Руїни», колона «Суму», «Червоний будиночок», «Китайська альтанка» тощо.
Літо 2017 - 18 день 13
Повернувшись до табору МАН, юні мандрівники стали активними учасниками подорожі в країну спілкування. Інтерактивні ігри «Тімбілдинг», майстер-клас «Плей-бек театр», конкурсно-розважальна програма «Детектив-шоу «Інтуіція», музичні монологи  і діалоги, традиційне підсумкове спілкування «Асорті вражень». Позитивним і комунікативно насиченим став цей день манівського літа, девіз якого: «Закохуйся в Україну подорожуючи!»