con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а

Інтерактивне манівське літо продовжується…

Літо 2017 - 17 день 13Липневий ранок 6 липня 2017 року розпочався для 200 юних дослідників, які відпочивають і навчаються у таборі МАН на базі Володарсько санаторної школи-інтернату, інтерактивним лекторієм «Науково-дослідницька діяльність учнівської молоді: сучасні тенденції, актуальні напрями». У цікавій і максимально активній формі тренінги і практикуми з обдарованою  учнівською молоддю провели науковці провідних вищих навчальних закладів України.

Серед науковців: Вижва Сергій Андрійович, завідувач кафедри геофізики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор геологічних наук, професор, академік Академії Наук Вищої школи України; Юхновський Василь Юрійович, доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри лісової меліорації і оптимізації лісоаграрних ландшафтів Національного університету біоресурсів і природокористування України; Довгань Андрій Іванович, кандидат географічних наук, завідувач кафедри природничо-математичної освіти КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» ; Олешко Олена Геннадіївна, кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри садово-паркового господарства Білоцерківського національного аграрного університету.
Літо 2017 - 17 день 4
Друга половина насиченого табірного дня для майбутньої наукової еліти  Київщини стала святом творчості і відкриттям нових талантів юних манівців.  Церемонія урочистого відкриття третьої профільної зміни «Інтел Хвиля – 2017» розпочалася Гімном України у виконанні тріо юних обдаровань, разом з якими натхненно співав і весь зал. Композиція «Сонячні руки», презентація загонів, оригінальне виконання Гімну  МАНу, запальний флешмоб загонових вожатих «I’m alive», вітання талановитих вокалістів, пісенний вернісаж «Ми науковці» - все це вкотре переконувало, що табір МАН знову об’єднав талановитих і креативних учнів. Традиційно юних манівців тепло привітали, побажавши позитивного і активного манівського літа, директор Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» Минзар Світлана Анатоліївна та директор Комунального закладу «Володарська санаторна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Косовський Анатолій Іванович.
Літо 2017 - 17 день 20
Вечір для юних дослідників закінчився танцювально-розважальною програмою «Galla Dance Party», у рамках якої відбулося яскраве незабутнє дійство до святі Івана Купала. Хороводи, запальні танці, пісні під гітару створювали чудовий настрій і просто переповнювали позитивними емоціями, якими юні манівці щиро ділилися під час вечірнього підсумкового спілкування «Асорті вражень».