con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а

Манівське літо розпочалося для юних хіміків, біологів, географів!

Літо 2017 - 16 день 3Теплого липневого ранку 05 липня 2017 року Комунальний заклад «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат  І-ІІІ ступенів» знову гостинно зустрів  обдаровану учнівську молодь Київської області. Близько 200 юних науковців, учасників профільної навчально-тренувальної зміни природничо-біологічного профілю розпочали своє літо в таборі МАН  в мальовничому куточку Київщини. Перший день манівського літа пройшов під девізом «Табір МАН: місце де кожен успішний».

В дружній та доброзичливій атмосфері під час Go-квесту «Кемп Бридж» діти в інтерактивній формі знайомилися з правилами та законами перебування в таборі, з планом роботи зміни природничого профілю. Друга половина дня відзначилася яскравою спортивною подією, відбулося відкриття спортивної олімпіади «Сходження до Олімпу», а також цікава гра з елементами тренінгу «Запрошуємо у Friendzone», під час якої обдарована молодь змогли презентувати себе як яскраві, неординарні особистості, а також продемонструвати свої творчі здібності.
Літо 2017 - 16 день 2
Перший день манівського літа став для юних хіміків, біологів, географів яскравим, комунікативно насиченим і дуже активним. Завершенням першого табірного дня стала конкурсно-розважальна програма «Танцюй у ритмі цього літа!». Враженнями від насиченого на яскраві події та позитивні емоції дня кожен зміг поділитися під час вечірнього спілкування «Асорті вражень». Манівське літо триває!
Літо 2017 - 16 день 6