con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Другу зміну «Інтел Хвилі – 2017» завершено

Деталі
Літо 2017 - 15 день 2Непомітно і водночас дуже насичено й позитивно промайнули сім днів у таборі МАН для учасників другої профільної навчально-тренувальної зміни для обдарованих дітей Київщини на базі Комунального закладу «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступе- нів». Церемонія урочистого закриття другої зміни МАН- івського табору «Інтел Хвиля – 2017», що відбулася 05 липня 2017 року, була вражаючою від сили емоцій і почуттів, якими була сповнена атмосфера на табірній площі. 
 
І ось нагородження юних манівців… Кожен з юних обдаровань, учасників літнього табору, був достойним претендентом на отримання нагороди «Інтел Хвиля – 2017». Але отримали її найактивніші, найерудованіші, найкреативніші учасники манівського табору, без яких конкурси і тренінги, квести і змагання, екскурсії і наукові дебати, дискотеки і спортивні баталії, музичні вечори і дружнє спілкування не були  б такими яскравими і незабутніми. Під урочисті позивні та щирі оплески манівців схвильовані номінанти, які отримали беззаперечне визнання 200 талановитих юнаків і дівчат, учасників другої табірної зміни МАН, піднімаються для отримання нагороди червоною доріжкою Оскара. 
Літо 2017 - 15 день 10
Почесну місію вручення нагород виконали в.о. директора Малої академії наук учнівської молоді Минзар Світлана Анатоліївна; директор Володарської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату Косовський Анатолій Іванович; Некраш Тетяна Вікторівна та Коваль Наталія Вікторівна, заступник директора. Другу хвилю інтелектуального і творчого манівського літа завершено! Але вже сьогодні на зміну фізикам, математикам та економістам приїхали хіміки, біологи та екологи. Дружна манівська сім’я збільшується, манівське літо продовжується!
Літо 2017 - 15 день 19
 
   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

ОСВІТНІ-ПРОЕКТИ-230x230

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER