con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а

Ще один цікавий день манівського літа

Літо 2017 - 13 день 5Активне манівське літо-2017 для обдарованих дітей Київщини, що відпочивають у таборі МАН на базі Володарської санаторної школи-інтернату, 02 липня 2017 року принесло багато яскравих і позитивних емоцій. У першій половині дня манівці заряджалися енергією під час ранкового айсбрейку, цікавих профорієнтаційних ігор та брейн-рингу «Що? Де? Коли?» з науковцями  Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», інтерактивний брейктайм.

Цікавим і максимально комунікативно насиченим став тренінг у форматі інтерактивного діалогу «Поняття й ознаки демократії» за програмою швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU». Юні дослідники і тренер проекту Галина Богданівна Бондаренко, кандидат історичних наук, керівник гуртка МАН «Юний дослідник», створили на тренінговому занятті навчальне середовище, орієнтоване на навчання критично мислити, лаконічно формулювати та аргументувати власні думки, висловлювати обґрунтовані гіпотези і підтверджувати їх.
Літо 2017 - 13 день 3
Друга половина табірного дня здивувала талантами юних науковців, які виявили не лише свої інтелектуальні здібності в галузі точних наук, а й несподівані творчі здібності. Майстер клас «Плей-бек театр» став справжнім відкриттям, на якому учні-члени Малої академії наук розкрились як багатогранні особистості, які вміють самостійно писати сценарії на актуальні для сучасної молоді теми, грати найскладніші акторські ролі, наполегливо відшліфовувати акторську майстерність у напружених репетиціях загонової вистави для участі у конкурсі інтерактивної імпровізації на закритті табірної зміни.
Літо 2017 - 13 день 4
Надвечір традиційні оздоровчі процедури та цікава пізнавально-розважальна вечірня програма «Караоке бар» зарядили максимальним позитивом та вкотре переконали, що кожен день табірної зміни – це нові враження, приємні емоції, події та досвід. Життя табору МАН продовжується. Попереду нові зустрічі, знайомства, нові пошуки і відкриття!