Захоплююча подорож в «Софіївку»

Літо 2017 - 11 день 9Світ науки – простір, який дозволяє дізнатися про все, в тому числі й про той світ, в якому ми існуємо. Жага пізнання спонукає дослідника робити відкриття і для себе, і для інших! 2 червня 2017 року-день подорожей, пройшов під гаслом «Україна: отримуй радість відкриття кожного дня!». Екскурсія - це цікавий і пізнавальний спосіб проведення дозвілля. Юні науковці мали змогу відвідати Національний дендрологічний парк «Софіївка» в місті Умань.

Пішохідна екскурсія по всесвітньо відомому парку "Софіївка", вразила своєю красотою та загадковістю всіх без винятку дітей. Це місце, яке відображає міфи і легенди Давньої Греції та Риму: Нижній став з павільйоном Флори, Венеціанський шлюз, Темпейская долина, фонтан Змія Горгона, Левкадська скеля, острів Лесбос, Кавказ, пам'ятник Еврипіда, джерело гіпокріт, статуя Аполлона Бельведерського, Великий водоспад, долина Тартар, грот Сумніву і Страху або грот Тантала, статуя Орфея, водоспад Три сльози, Єлисейські поля, Критський лабіринт, грот Венери, острів Анти-Цирцеї, амфітеатр квітів і безліч інших прекрасних об'єктів. Екскурсія пройшла в надзвичайно цікавій та пізнавальній атмосфері і збагатила дітей новими знаннями та приємними враженнями.
Літо 2017 - 11 день 7
По приїзду в табір, юні обдарування зайнялися цікавими для себе справами: гра в волейбол, футбол, участь у засіданні наукової редакції. Незабутніми  враженнями закінчився насичений і цікавий день конкурсно-розважальним вечором «Караоке бар», після якого стомлені, але задоволені школярі відправились на відпочинок в очікуванні завтрашнього дня.