Щасливий день мовного табору - літо 2016

MG 46133 липня 2016 року на базі Комунального закладу «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів»  відбулися яскраві  театралізовані дійства у рамках закриття обласного мовного табору з англійської мови. Саме тут протягом трьох тижнів юні науковці у різних відділеннях та секціях мали можливість зустрітися з провідним спеціалістами з різних галузей науки, вченими вищих навчальних закладів, отримати слушні консультації та цінні поради фахівців, досвідчених педагогів Київщини.

Спекотний липень дозволяв відпочиваючим зустріти літо і на березі річки, і в затишних навчальних  аудиторіях, і на спортивному майданчику, і на змаганнях інтелектуалів. День 3 липня у житті табору був особливий. З самого ранку звучали  позивні, сповіщаючи про неймовірну розважальну програму дня. І вона розпочалася. Після веселого купання на річці приємно було завітати в прохолодний актовий зал навчального закладу. Тут розпочинався розважально-інтелектуальний конкурс «Розумна пара». Кожний загін табору представив на це змагання своїх найкращих претендентів. Всі присутні в залі ще більше познайомилися із своїми друзями, побачивши їх неабиякі таланти. Тут були справжні танцюристи, актори, співаки, декламатори, артисти оригінального жанру. Велику допомогу в  підготовці команд надали вожаті, студенти педагогічних закладів освіти, більшість яких були із КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж ім. І.С.Нечуя-Левицького», які разом із своїми вихованцями раділи від очікуваних перемог. У різних номінаціях конкурсу були свої переможці. Всі учасники заходу отримали солодкі призи.

А святковий день ще не завершувався. Учні та їхні наставники з нетерпінням чекали найурочистішого моменту – церемонії вручення табірного «Оскара». Червона доріжка, ведучі, позивні свята. На імпровізовану сцену піднімаються шановні гості. Перед учнівською молоддю виступили: Тетяна Василівна Петровська, директор Київського обласного  комунального  позашкільного навчального закладу «Мала академія наук  учнівської молоді», кандидат педагогічних наук;  Анатолій Іванович Косовський, директор КЗ «Володарська  загальноосвітня санаторна школа-інтернат; Олена Володимирівна Губрій, завідуюча  методичного відділу Малої академії наук учнівської молоді;  Любов Григорівна Завіщана і Світлана Євгеніївна Калініна – методисти Малої академії наук учнівської молоді.

Всі виступаючі звернули особливу увагу на творчі та інтелектуальні конкурси, в яких учнівська молодь бере участь, та важливість написання науково-дослідницьких робіт у шкільному віці та учнівських проектів. До проведення заходу активно долучилися заступники директора табору Некраш Тетяна Вікторівна та Коваль Наталія Вікторівна, які постійно  підтримували учнівську молодь у їхніх творчих ідеях та сприяли змістовному й  цікавому проведенню дозвілля у літній школі. З кожного загону найкращі номінанти отримали високу нагороду «Оскар-Володарка – 2016 року».  Дружніми оплесками зустрічали вихованців МАН, що врочисто крокували до заслужених нагород. Для всіх присутніх були подаровані найкращі художні номери, виконані справжніми юними талантами Київщини. Неймовірний голос та феєричний виступ приємно вразив усіх. На сцені - Крістіна Півункова. Також нікого не залишили байдужими танцювальні номери, виконані представниками різних загонів.

А вечір уже наближався, і поволі спадала денна спека. Високо над лісом уже здіймалося врочисте полум’я. Вогнище дружби, дитячої радості і безпосередності – запалено. Гомін, радість, сміх, сльози розставання. Хай теплиться надія і віра, хай нові зірочки на високому Олімпі науки і творчого пошуку знаходять свої галактики. Мовний табір з англійської мови поєднав навчання із захоплюючим відпочинком, сприяв вихованню активної життєвої позиції, ще більше зацікавив учнів іноземними мовами та допоміг творчим особистостям отримати мотивацію для подальшого удосконалення англійської мови.

Кожен день мовної школи – це нові враження, приємні емоції, події та досвід. Змістовний навчальний процес змінювала пізнавально-розважальна програма. Взаємодопомога, відповідальність і доброзичливість у мовному таборі створили сприятливу неповторну атмосферу свята знань і духовності.