con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Перемога на Всеукраїнському колоквіумі «Космос. Людина. Духовність»

Деталі

112288Вітаємо талановитих дітей Київщини, які вибороли призові місця у Всеукраїнському колоквіумі «Космос. Людина. Духовність». Захід відбувся 10-15 жовтня 2018 року в місті Ужгороді, на базі Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Детальніше: Перемога на Всеукраїнському колоквіумі «Космос. Людина. Духовність»

Вшановуємо зіркових педагогів МАН

Деталі

DSC 008503 жовтня 2018 року в конференц-холі ТРЦ «Термінал» міста Бровари відбулося обласне свято з нагоди Дня працівника освіти. Неформальне інтерактивне спілкування, родинна атмосфера стали особливістю дійства «Освітянська зірка-2018». З професійним святом освітян Київщини вітали очільники області, працівники Міністерства освіти і науки України, представники обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України та почесні гості, серед яких – науковці НАН України, відомі спортсмени, представники Олімпійського комітету України.

Детальніше: Вшановуємо зіркових педагогів МАН

Участь у фестивалі шістдесятників та дисидентського руху

Деталі

11223123З 27 по 30 вересня 2018 року в місті Києві, у Міжнародному центрі дитячої наукової творчості MANLAB.CAMP відбувся Всеукраїнський молодіжно-підлітковий фестиваль шістдесятників та дисидентського руху. Київське обласне територіальне відділення МАН представляли Лугова Катерина з міста Білої Церкви та Михайленко Олександра з Броварів.

Детальніше: Участь у фестивалі шістдесятників та дисидентського руху

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів

Деталі

1 НА1Завершився Всеукраїнський конкурс дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів, який проводиться Національним центром «Мала академія наук України» з метою виявлення та підтримки обдарованих учнів, залучення їх до пізнавальної, пошукової, науково-дослідницької діяльності в гуртках і секціях наукових відділень Малої академії наук України. 

Детальніше: Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів

Стартувала V Всеукраїнська олімпіада з філософії для школярів

Деталі

Національний центр «Мала академія наук України» спільно з Національним педагогічним університетом імені М.П. Драгоманова у жовтні-листопаді 2018 року проводять V Всеукраїнську олімпіаду з філософії для школярів.
До участі в заході запрошуються учні 8–11-х класів. Олімпіада проводиться у двох вікових категоріях: 8–9-й класи, 10–11-й класи.

Детальніше: Стартувала V Всеукраїнська олімпіада з філософії для школярів

   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER