Визначаємо пріоритети діяльності Київського обласного територіального відділення МАН

Копия DSC 004012 вересня в КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» працювала консалт-студія для педагогічних працівників, які координують діяльність районних, міських, локальних відділень та відділень ОТГ Київського обласного територіального відділення МАН. Предметом діалогу стали пріоритети діяльності МАН Київщини в поточному навчальному році, визначення оперативних цілей розвитку науково-дослідницького напряму позашкільної освіти в регіоні.

DSC 0040

Директор КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» Минзар Світлана ознайомила учасників студії з проєктами, які реалізуються Київським обласним територіальним відділенням МАН, технологіями та ресурсами їх упровадження.

DSC 003 мс4

Зокрема, детально розглянуто аспекти модернізації змісту та модифікації дорожньої карти STEM-проєкту «Профільна наукова школа», розроблення та реалізації WEB-проєкту «МАН 4.0», створення навчально-дослідницької освітньої платформи «Go Lab: навчаємось, досліджуючи». Висвітлювали ці питання в площині діяльності наукових відділень МАН Київщини методисти закладу Валентина Цибко, Олена Івашкіна, Ірина Соловйова, Любов Завіщана, Олена Бойчук.

DSC 0030

Для успішного здійснення процесів модернізації системи МАН на Київщині важливе значення має правове регулювання цієї сфери та постійний моніторинг діяльності. Із зазначених питань з учасниками студії спілкувалися
заступник директора Ольга Терехова та методист Марія Гончарук.

DSC 0063

Динамічною, активною формою роботи учасників студії стала нетворкінг-платформа «Стратегування у сфері позашкільної освіти дослідницько-експериментального напряму», основним напрямом комунікації якої були SWOT-аналіз регіональної системи позашкільної освіти дослідницько-експериментального напряму та визначення пріоритетів та стратегічних цілей розвитку Київського обласного територіального відділення МАН на період до 2027 року.

DSC 0053

DSC 0004