con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Статті

Літературно-мистецьке свято «Зерна доброти»

Деталі

DSC0238528 квітня 2015 року відбувся ІV обласний поетичний конкурс «Зерна доброти», започаткований Малою академією наук учнівської молоді Київської області. Урочиста церемонія нагородження його переможців і призерів проходила під час літературно-мистецького свята в приміщенні Національного музею літератури України.

Очолював журі конкурсу Василашко Василь Федорович, письменник, заслужений журналіст України, вчений секретар Товариства “Знання” України, лауреат літературної премії імені Лесі Українки.

Члени журі: Кир’ян Надія Володимирівна,письменник і журналіст, лауреат літературної премії ім. Олени Пчілки; Довгоп’ят Ольга Миколаївна, відмінник освіти України, член Національної спілки письменників України, лауреат літературної премії імені Григорія Косинки; Іваненко Григорій Іванович, член Національної спілки письменників України і Національної спілки журналістів України; Бубир Володимир Петрович,член Національної спілки письменників України, керівник творчого об'єднання «Ауровіль» відзначили високий рівень учнівських віршів.

Василь Федорович Василашко побажав учням, щоб проведений конкурс й надалі надихав їх на творчість та залишав у кожного в душі найкращі враження та наголосив на проростанні в душах поетів-початківців добрих починань, а також відзначив, що з кожним роком значно вищим стає художній рівень учнівських творів.

З вітальним словом до учасників конкурсу звернулася Петровська Тетяна Василівна, директор Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді», кандидат педагогічних наук, лауреат літературної премії імені Григорія Косинки. Тетяна Василівна вказала на значення розвитку образного мовлення та побажала юним літераторам нових перемог.

Учасників конкурсу привітали: Сеннікова Раїса Павлівна, заступник генерального директора з науково-освітньої роботи музею; Неволов Василь Васильович, письменник, актор, драматург, продюсер, кандидат мистецтвознавства, професор, заслужений діяч мистецтв України; Іщук Анатолій Іванович, доктор медичних наук, поет; Шовкун Людмила Миколаївна, учитель, кандидат педагогічних наук; Годенков Ігор Леонідович, письменник, директор ЦТДЮ ім. Данила Туптала;Фещенко Світлана Олександрівна, директор Благодійного фонду “Богуслав”;Кондратенко Тетяна Григорівна,головний редактор Всеукраїнського журналу “Я сам (а)”.

Учасники учнівського хору «Сходинки»Софіївсько-Борщагівського НВК«спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»  під керівництвом заслуженого працівника культури України Ірини Володимирівни Якубовської підготували гостям низку українських пісень.

Журі конкурсу відзначило 45 учнів Київської області.

Переможцями і призерами конкурсу стали учні загальноосвітніх шкіл та вихованці позашкільних навчальних закладів Київщини.

І місце

1. Бреус Злата, учениця 3 класу Миронівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3;

2. Сірик Богдана, учениця 4 класу Стрітівської загальноосвітньої школи I-II ступенів Кагарлицького району;

3. Гаркуша-Омельченко Марія,вихованка зразкової літературної студії «Первоцвіт» Центру творчості дітей та юнацтва «Соняшник», учениця 8 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи № 5;

4. Корчемна Ангеліна, учениця 6 класу Феневицького навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа I-IIIступенів – дитячий садок» Іванківського району;

5. Журба Софія, учениця 11 класу Фастівської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 7;

6. Тофан Андрій, учень 10 класу Миронівської загальноосвітньої  школи    І-ІІІ ступенів № 1;

ІІ місце

7. Вітьман Діана, вихованка літературної студії «Дивослово» Бородянського районного Центру дитячої та юнацької творчості, учениця            4 класу Бородянської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1;

8. Волинець Юлія, учениця 4 класу Бучанського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I ступеня – дошкільний навчальний заклад «Берізка»;

9. Мазура Віталій, учень 4 класу Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи I ступеня № 6;

10. Смірнова Анна, учениця 3 класу Бориспільської спеціалізованої школи I-III ступенів № 5 імені Костянтина Могилка;

11. Білан Анастасія,учениця 6 класу Красненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дитячий садок» Згурівського району;

12. Охріменко Марія, учениця 6 класу навчально-виховного комплексу «Узинська гімназія» Білоцерківського району;

13. Стеценко Марія, учениця 8 класу Бесідського навчально-виховного комплексу Ставищенського району;

14. Тумак Каріна, учениця 6 класу Бориспільської  загальноосвітньої школи I-III ступенів № 3;

15. Щетинська Софія, учениця6 класу Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5;

16. Дегтяренко Марія-Лурдес, учениця 9 класу Білоцерківського колегіуму;

17. Лупан Юлія, учениця 11 класу Мирненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бориспільського району;

18. Марущак Анастасія, учениця 9 класу Узинської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2 Білоцерківського району;

19. Сушко Микола, учень 9 класу Григорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Обухівського району;

20. Тимошенко Юлія, учениця 10 класу Мокрецького навчально-виховного комплексу Броварського району;

ІІІ місце

21. Алексеєнко Єгор, учень 2 класу Яготинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1;

22. Біліченко Діана, учениця 3 класу Богуславської спеціалізованої школи № 1 – загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів;

23. Вітковська Анна, учениця 2 класу Андріївського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок» Макарівського району;

24. Петрович Галина,учениця 4 класу Оленівського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок» Фастівського району;

25. Ткаченко Аліна,учениця 1 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 17;

26. Ювченко Олександр,учень 4 класу Славутицької загальноосвітньої школи I-IIIступенів № 2;

27. Бартко Анастасія,учениця 6 класу Ржищівської загальноосвітньої школи I-III ступенів імені Олега Кошового;

28. Євдокименко Славіна, вихованка Васильківського районного Центру дитячої та юнацької творчості, учениця 6 класу;

29. Колос Анастасія, учениця 8 класу Тетіївського навчально-виховного комплексу «Гімназія – загальноосвітня школа I-III ступенів»;

30. Копиця Ірина, учениця 5 класу Володарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені В.П. Мельника;

31. Корецька Марія, учениця 8 класу Жовтневої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Переяслав-Хмельницького району;

32. Обшта Наталія,учениця 7 класу Березанської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 4;

33. Попрійчук Назар, учень 5 класу Ходосівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Києво-Святошинського району;

34. Руденко Інна, вихованка гуртка «Журналіст» Миронівського Центру дитячої та юнацької творчості, учениця 7 класу Миронівського навчально-виховного комплексу;

35. Яковенко Богдана, учениця 6 класу Мар’янівського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа I-IIIступенів – дошкільний навчальний заклад» Поліського району;

36. Гаврилюк Анна,учениця 11 класу Кривошиїнського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Сквирського району;

37. Грищенко Христина,учениця 9 класу Бучанської спеціалізованої загальноосвітньої школи I-IIIступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов;

38. Дем’яненко Дмитро, учень 10 класу Ромашківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рокитнянського району;

39. Куренкова Олена, учениця 10 класу Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи I-IIIступенів № 12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики);

40. Макаревич Анна-Марія, учениця 11 класу Іванківського районного ліцею;

41. Михайленко Владислава, учениця 10 класу Хотівського НВК, літературна студія «Стежинка» Києво-Святошинського району;

42. Петріщев Артур, учень 11 класу Коржівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Баришівського району;

43. Попович Софія, учениця 9 класу навчально-виховного комплексу «Гімназія – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня міста Обухова імені Володимира Мельника»;

44. Свердлова Наталія,учениця 9 класу Ставищенського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – педагогічний ліцей № 1»;

45. Чорна Марія, учениця 11 класу Згурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

 Переможців та призерів конкурсу та їхніх керівників відзначили дипломами департаменту освіти та науки Київської обласної державної адміністрації. Головний подарунок конкурсу – книжка. Учні отримали у подарунок книжки від Малої академії наук учнівської молоді, а також книжки від Київської обласної організації ВУТ «Просвіта» ім. Т.Г.Шевченка  (голова В.Й.Клічак), Київської письменницької організації НСПУ (голова В.Г.Даниленко), Київської обласної письменницької організації НСПУ (голова А.І.Гай) та журнали для саморозвитку дітей «Я сам (а)» з віршами переможців конкурсу (головний редактор Т.Г.Кондратенко) та відвідали музей, в якому відбувалось підведення підсумків конкурсу.

Юні початкуючі поети подарували присутнім свої найкращі поетичні твори.

Вела захід Ванзуряк Євгенія Миколаївна, випускниця Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка, випускниця Малої академії наук учнівської молоді, переможець багатьох літературних конкурсів.

Обласний поетичний конкурс «Зерна доброти» проводився з метою виявлення і підтримки обдарованих дітей та молоді в галузі літературної творчості, утвердженню творчої особистості учня, який прагне творити художнє слово, що відображає духовні надбання української та загальнолюдської культури.

Більше фото >>

   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

link logo nau

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER