Усний журнал «В літописі життя – навіки»

IMG 219328 вересня 2016 року вихованці гуртка «Юний дослідник» Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» (керівник Омельченко Т.В.) підготували та провели для дев’ятикласників Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 усний журнал «В літописі життя – навіки», присвячений пам’яті І.Я.Франка, адже в 2016 році відзначається 160 років від дня народження українського письменника, драматурга, громадського діяча.

Поволі перегорталися сторінки усного журналу: «Шляхом Каменяра», «Іван Франко – світоч національного відродження України», «Геніальний творець універсального значення», «Серце віддане народові», «Іван Франко і сучасність». Учні відкривали для себе все нові грані невичерпного таланту українського генія як письменника, великого вченого, публіциста, який своєю творчістю, багатогранною літературною, громадською діяльністю створив цілу епоху в історії української культури та літератури.
IMG 2172
Зацікавили старшокласників і цікаві факти з життя поета, представлені у вигляді презентації. Лунали уривки незабутніх творів Каменяра, демонструвалися кадри із фільмів. Чудовим доповненням стала віртуальна екскурсія до музею Івана Франка в Нагуєвичах.
IMG 2181
Атмосфера творчої наснаги, філософських роздумів, безмежної краси рідного слова надихнули молодих дослідників на власні проби пера. Рой Поліна та Біленко Вікторія зачитали свої невеликі літературні твори, присвячені пам’яті Івана Франка.
IMG 2199
Настанови Франка – актуальні повсякчас для кожного. «Нам пора для України жить» – це його слова, за якими він жив. Жити для України, бути вірними синами і доньками, любити свою рідну землю – заповідав нам Іван Франко. Сподіваємося, що нащадки поета дослухаються до його пророчого заклику жити і творити для України!