con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

МАН 2018 об’єднує друзів!

Деталі
DSC 0659Під таким девізом пройшов третій день перебування обдарованої учнівської молоді Київщини в манівському таборі на базі Володарської спеціалізованої загально- освітньої школи-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації. З самого ранку діти були налаштовані на цікаве спілкуваннями із науковцями: філософами, літературо- знавцями, істориками, фольклористами і, навіть, гумористами. І вони приїхали! 

Детальніше: МАН 2018 об’єднує друзів!

SMART GENERATION-2018

Деталі
DSC 064118Учасникам обласних літніх профільних тематичних змін для обдарованої учнівської молоді, які проводяться у Володарській спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації, кожен день дарує нові приємні сюрпризи. Згуртована в команди креативна учнівська молодь із задоволенням бере участь у марафоні творчості, науки та активного відпочинку.

Детальніше: SMART GENERATION-2018

Манівське літо 2018 стартувало!

Деталі
IMG 944218Чекали цього літа всі, та найбільше вони – старшокласники з різних куточків Київщини. Бо вже стало доброю традицією збиратися дружною манівською родиною під час літніх канікул на профільних навчально-тренувальних змінах для обдарованої учнівської молоді. Під час профільних змін юні дослідники мають можливість поглибити знання з різних галузей науки та техніки, відкрити для себе новий світ незвіданого й таємничого, проявити свої артистичні здібності, вміння креативно мислити і творити. І, разом з тим, діти отримують чудову нагоду відпочити в колі нових друзів і однодумців.

Детальніше: Манівське літо 2018 стартувало!

Запрошуємо до участі в обласному етапі IX Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України»

Деталі

У вересні 2018 року відбудеться І обласний (заочний) етап IX Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України». Умови участі у виставці-конкурсі, орієнтовна тематика проектів у кожній номінації, вимоги до проектів та критерії їх оцінювання розміщені на сайті НЦ «Мала академія наук України»  http://man.gov.ua/ua/activities/page-677

Для участі вІ обласному етапі виставки-конкурсу необхідно до 07 вересня 2018 року надіслати на адресу КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» заявку (форма додається), тези інноваційного науково-дослідницького проекту та фото демонстраційної моделі або макета (за наявності) на паперових і електронних носіях на адресу  09108, Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84а; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Телефон для довідок: (04563) 72-029

Форма заявки

Лист МОН України

FIRST Robotics Competition

Деталі

Запрошуємо юних робототехніків, їх наукових керівників, друзів, батьків та знайомих відвідати  FIRST Robotics Competition. Цей захід подарує багато неперевершених емоцій, неоціненний досвід у реалізації інноваційних проектів у життя, можливість поспілкуватися з однодумцями, надавши імпульс новим відкриттям.

Приходьте на презентацію-дискусію, щоб:

- дізнатися, як стати членом єдиної української команди;

- зустрітися зі спікерами-учасниками команд із США та Польщі;

- побачити справжніх роботів, що брали участь у змаганнях

- разом побудувати власного робота

- чудово провести час із однодумцями!

Місце проведення: UNIT.city, Juniorзала (Київ, вул. Дорогожицька, буд. 3). UNIT.city- це місце, де майбутнє зустрічається із сьогоденням. Тож неперевершені враження від української Кремнієвої долини гарантовано!

Дата та час проведення:10 серпня о 14:00

Безкоштовна реєстрація:

https://goo.gl/forms/kqxXYnRB7q7l52pj2

   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER