con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Наукова толока у Василькові

Деталі

на головну сячмсНаука – це завжди цікаво й актуально, наукові пошуки й дослідження можуть бути неймовірно захоплюючими як для дорослих, так і для дітей. Якщо ви сумніваєтеся, приходьте на наукову толоку до Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості. Саме така толока 13 листопада зібрала у Василькові близько 70 старшокласників, які займаються в гуртках і секціях міського товариства Малої академії наук України.

Детальніше: Наукова толока у Василькові

Запрошуємо до участі в конкурсі мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»

Деталі

Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття» (анімаційних робіт молодих істориків) проводиться з метою підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.

Детальніше: Запрошуємо до участі в конкурсі мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»

Профільна наукова школа з фізики: мотивуємо учнів до наукових пошуків

Деталі

ттрррттіМала академія наук учнівської молоді продовжує проведення обласних профільних наукових шкіл спільно із закладами вищої освіти України. Зокрема, 12 листопада 2018 року в Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбувся екскурс у світ науки для близько 120 юних шанувальників фізики та педагогів-наукових керівників учнівських науково-дослідницьких робіт.

Детальніше: Профільна наукова школа з фізики: мотивуємо учнів до наукових пошуків

Запрошуємо до Всесвітнього конкурсу для школярів-старшокласників Diamond Challenge for High School Entrepreneurs

Деталі

За підтримки Міністерства молоді та спорту України Благодійний фонд ICEPP організовує національний відбір Всесвітнього конкурсу для школярів-старшокласників Diamond Challenge for High School Entrepreneurs
Для участі в українському етапі конкурсу запрошуються команди (2-5 особи) школярів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл або студентів профільних коледжів/технікумів/училищ до 18 років. В рамках конкурсу, команда може презентувати свій бізнес проект.

Детальніше: Запрошуємо до Всесвітнього конкурсу для школярів-старшокласників Diamond Challenge for High...

Як там, на Марсі?

Деталі

Копия марс чКосмічні відкриття, будова Всесвіту, мандри до інших планет та пошуки на них життя – ці питання протягом століть не давали спокою представникам різних поколінь. Сучасні діти також не раз «запитували» у пошукової системи Google, чи є життя на Марсі?
5 листопада цього року учні Шпитьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Києво-Святошинської районної державної адміністрації спілкувалися на цю тему з Відьмаченком Анатолієм Петровичем, професором кафедри фізики навчально-наукового інституту енергетики, автоматики і енергозбереження Національного університету біоресурсів і природокористування України, доктором фізико-математичних наук, академіком Академії наук вищої школи України.

Детальніше: Як там, на Марсі?

   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER