con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі «MAH-Юніор Дослідник»

Деталі

У квітні-травні цього року Національним центром «Мала академія наук України» буде проведений Всеукраїнський інтерактивний конкурс «MAH-Юніор Дослідник» (умови конкурсу - на сайтах www.man.gov.ua та http://man-iunior.org.ua).

Детальніше: Запрошуємо до участі у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі «MAH-Юніор Дослідник»

Запрошуємо на курс лекцій: «Хто Ми –економісти?»

Деталі

Економічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує майбутніх абітурієнтів на курс лекцій: «Хто Ми –економісти?». Під час лекцій учасники можуть отримати відповіді на запитання: як спланувати своє майбутнє; врахувати особисті здібності; оцінити потреби ринку роботодавців; досягти професійних успіхів у сфері підприємництва, маркетингу та міжнародної економіки, фінансів, страхування, логістики та біржової діяльності, статистики та аналітики; залишитись задоволеним обраним фахом.

Детальніше: Запрошуємо на курс лекцій: «Хто Ми –економісти?»

Школа з культурної дипломатії «Шляхами Леся Курбаса. Київ»

Деталі

4 – 8 квітня 2019 року року Національний центр «Мала академія наук України» проводить школу з культурної дипломатії «Шляхами Леся Курбаса. Київ». Для участі у школі необхідно до 21 березня 2019 року заповнити онлайн-анкету учасника за посиланням: https://goo.gl/forms/ EBciSKLQ1a4KH5D82.

Детальніше: Школа з культурної дипломатії «Шляхами Леся Курбаса. Київ»

Виставка “Історична Київщина – заповітна земля Кобзаря» у Державному архіві Київської області

Деталі

З 5 по 29 березня 2019 року в Державному архіві Київської області у рамках музейно-архівного проекту працює виставка «Історична Київщина – заповітна земля Кобзаря» , присвячена 205-річчю з Дня народження Т. Г. Шевченка.

Детальніше: Виставка “Історична Київщина – заповітна земля Кобзаря» у Державному архіві Київської області

Науково-практична конференція «Шевченко і світ»

Деталі

12 березня 2019 року в ошатному залі Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» зібралися шанувальники Слова віщого, Слова правди і волі, Слова Великого Тараса.
Копия DSC 0155Майже 100 юних МАНівців з різних навчальних закладів Київської області разом із своїми педагогами прибули на науково-практичну конференцію «Шевченко і світ», присвячену 205-річчю з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Детальніше: Науково-практична конференція «Шевченко і світ»

   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

ОСВІТНІ-ПРОЕКТИ-230x230

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER