con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Розпочалися навчально-тренувальні збори МАН 2018

Деталі
DSC 0292Для переможців II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН – учасників III етапу конкурсу-захисту розпочалися навчально-тренувальні збори. Юних дослідників Київщини гостинно зустріли у Володарській загальноосвітній школі-інтернаті II-III ступенів – центр реабілітації. Протягом 13 – 16 березня 2018 року МАНівцям тут створено комфортні умови для навчання і розвитку. Займаються з дітьми кращі вчителі та науковці області. 

Детальніше: Розпочалися навчально-тренувальні збори МАН 2018

Заочний тур олімпіади з географії відбувся!

Деталі
DSC0821913 березня 2018 року в Тетіївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 відбувся заочний тур олімпіади з географії та фізики. Захід проведено за ініціативи Навчально-наукового інституту геології Київського національного університету імені Тараса Шевченка та підтримки Київського обласного позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» в рамках реалізації проекту МАНУМ «Відкриваємо світ науки разом». В олімпіаді взяли участь близько 50 дітей. 

Детальніше: Заочний тур олімпіади з географії відбувся!

Запрошуємо до участі у Літературному конкурсі «МИ ЗА ТВЕРЕЗЕ ЖИТТЯ»

Деталі
b341ad73cbf4Запрошуємо учнів закладів загальної освіти Київщини взяти участь у літературному конкурсі «Ми за тверезе життя». Реєстрація та прийом робіт триває до 15 квітня 2018 року на офіційній сторінці конкурсу: http://tvereza.info/konkurs.
 
Детальна інформація щодо умов та порядку реєстрації для участі в конкурсі розміщено на  сайті: http://tvereza.info/konkurs/index.php?p=rules

Детальніше: Запрошуємо до участі у Літературному конкурсі «МИ ЗА ТВЕРЕЗЕ ЖИТТЯ»

Всеукраїнський конкурс з інформаційних технологій «ITalent» 2018

Деталі
на конкурс 11111У лютому - квітні 2018 року відбудеться Всеукраїнський конкурс з інформаційних технологій для дітей та молоді «ITalent». Конкурс проводиться у два тури: перший тур (заочний, онлайн) та фінальний (очний). Дедлайн реєстрації на перший тур конкурсу – 18 березня 2018 року. До участі у фінальному турі допускаються переможці першого туру за викликом організаторів. 

Детальніше: Всеукраїнський конкурс з інформаційних технологій «ITalent» 2018

Юні МАНівці – дослідники і патріоти України

Деталі

неб.1Учні – члени Київського обласного територіального відділення МАН України в науковому відділенні історії не тільки активно досліджують минувшину нашої держави, а й беруть участь у заходах патріотичного спрямування. Зокрема, вихованці гуртка КОК ПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді», який працює на базі Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Васильківського району (керівник гуртка - Носач О.В.) стали учасниками Години вшанування пам'яті героїв Небесної Сотні.

Детальніше: Юні МАНівці – дослідники і патріоти України

   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER