con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Всеукраїнський юнацький водний приз - 2019

Деталі
siwi sjwp 6nAEfOpЗ метою залучення учнівської молоді до вирішення проблем збереження та раціонального використання водних ресурсів ГО «Всеукраїнське водне товариство «ВотерНет» проводить конкурс «Всеукраїнський юнацький водний приз - 2019». Конкурс відкритий для всіх проектів, які торкаються водної тематики. Конкурс проводиться серед молоді віком від 15 до 20 років. Для участі у конкурсі аплікату слід заповнити та надіслати необхідні документи в електронному вигляді чи поштою до 20 лютого 2019 року. Положення та детальні умови проведення конкурсу розміщені за посиланням:  http://waternet.ua/uk/contest/
 

Всеукраїнський конкурс юних дослідників «Кристали» 2019

Деталі
Krystaly Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського. Конкурс проводиться для учнів 1–11 класів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів позашкільної освіти з метою залучення їх до поглибленого вивчення хімії та формування практичних навичок проведення дослідження.

Детальніше: Всеукраїнський конкурс юних дослідників «Кристали» 2019

Профільна наукова школа в Києво-Могилянській академії - знакова подія в житті юних дослідників Київщини

Деталі

DSC 0576 - копияПонад 100 юних дослідників Київщини 10 січня отримали унікальну можливість попрацювати в лабораторіях найстарішого в Україні університету – Києво-Могилянської академії! Цього дня в рамках обласної профільної наукової школи МАН на факультеті природничих наук Києво-Могилянської академії учнів-членів Київського обласного територіального відділення МАН гостинно зустріли п’ять кафедр: кафедра біології, хімії, екології, фізико-математичних наук та лабораторної діагностики біологічних систем.

Детальніше: Профільна наукова школа в Києво-Могилянській академії - знакова подія в житті юних дослідників...

Профільна наукова школа з журналістики

Деталі

DSC 0508 - копияКиївський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді» продовжує цикл обласних профільних наукових шкіл для юних МАНівців Київщини. 09 січня вперше проведено профільну школу в секції «Журналістика» наукового відділення філософії та суспільствознавства, учасниками якої стали понад 100 дітей області та їх педагогів-наставників. Ця подія відбулась в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Детальніше: Профільна наукова школа з журналістики

ІІ Профорієнтаційний бізнес-турнір серед учнівської молоді Київщини як перший крок до формування успішної особистості

Деталі

головна пироилоислотлЗавершився інноваційний, цікавий, марафон юних бізнес-геніїв нашого регіону – II Профорієнтаційний бізнес-турнір серед учнівської молоді Київщини, який проходив за підтримки голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Терещука.

Детальніше: ІІ Профорієнтаційний бізнес-турнір серед учнівської молоді Київщини як перший крок до формування...

   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

ОСВІТНІ-ПРОЕКТИ-230x230

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER