con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

SMART GENERATION-2018

Деталі
DSC 064118Учасникам обласних літніх профільних тематичних змін для обдарованої учнівської молоді, які проводяться у Володарській спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації, кожен день дарує нові приємні сюрпризи. Згуртована в команди креативна учнівська молодь із задоволенням бере участь у марафоні творчості, науки та активного відпочинку.

Детальніше: SMART GENERATION-2018

Манівське літо 2018 стартувало!

Деталі
IMG 944218Чекали цього літа всі, та найбільше вони – старшокласники з різних куточків Київщини. Бо вже стало доброю традицією збиратися дружною манівською родиною під час літніх канікул на профільних навчально-тренувальних змінах для обдарованої учнівської молоді. Під час профільних змін юні дослідники мають можливість поглибити знання з різних галузей науки та техніки, відкрити для себе новий світ незвіданого й таємничого, проявити свої артистичні здібності, вміння креативно мислити і творити. І, разом з тим, діти отримують чудову нагоду відпочити в колі нових друзів і однодумців.

Детальніше: Манівське літо 2018 стартувало!

FIRST Robotics Competition

Деталі

Запрошуємо юних робототехніків, їх наукових керівників, друзів, батьків та знайомих відвідати  FIRST Robotics Competition. Цей захід подарує багато неперевершених емоцій, неоціненний досвід у реалізації інноваційних проектів у життя, можливість поспілкуватися з однодумцями, надавши імпульс новим відкриттям.

Приходьте на презентацію-дискусію, щоб:

- дізнатися, як стати членом єдиної української команди;

- зустрітися зі спікерами-учасниками команд із США та Польщі;

- побачити справжніх роботів, що брали участь у змаганнях

- разом побудувати власного робота

- чудово провести час із однодумцями!

Місце проведення: UNIT.city, Juniorзала (Київ, вул. Дорогожицька, буд. 3). UNIT.city- це місце, де майбутнє зустрічається із сьогоденням. Тож неперевершені враження від української Кремнієвої долини гарантовано!

Дата та час проведення:10 серпня о 14:00

Безкоштовна реєстрація:

https://goo.gl/forms/kqxXYnRB7q7l52pj2

Запрошуємо до участі в обласному етапі IX Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України»

Деталі

У вересні 2018 року відбудеться І обласний (заочний) етап IX Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України». Умови участі у виставці-конкурсі, орієнтовна тематика проектів у кожній номінації, вимоги до проектів та критерії їх оцінювання розміщені на сайті НЦ «Мала академія наук України»  http://man.gov.ua/ua/activities/page-677

Для участі вІ обласному етапі виставки-конкурсу необхідно до 07 вересня 2018 року надіслати на адресу КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» заявку (форма додається), тези інноваційного науково-дослідницького проекту та фото демонстраційної моделі або макета (за наявності) на паперових і електронних носіях на адресу  09108, Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84а; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Телефон для довідок: (04563) 72-029

Форма заявки

Лист МОН України

Старт відбору учасників XХVІ Міжнародної конференції юних дослідників ICYS-2019

Деталі

Міжнародна конференція «ICYS» – це щорічне змагання учнів у галузі фізики, математики, інформатики та екології, під час якого школярі захищають свої науково-дослідницькі проекти. Національний відбір української команди проводять Мала академія наук та Інститут обдарованої дитини НАПН України. У 2019 році конференція відбудеться з 15 по 21 квітня в м. Куала-Лумпур (Малайзія). До участі у національному відборі «ICYS-Україна» запрошуються учні загальноосвітніх шкіл 14–18 років, члени Малої академії наук, які досягли високих результатів у конкурсі-захисті учнівських дослідницьких робіт МАН України і роботи яких є результатом власного дослідження, виконаного під керівництвом педагогічного та наукового керівників.

Обов’язковою умовою є вільне володіння учнем англійською мовою в межах окресленої наукової проблематики та вміння вести науковий діалог.

Організаційний комітет національного етапу «ICYS-Україна»: 04054, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 52д, Інститут обдарованої дитини НАПН України; (044) 481-27-27, (044) 481-27-13. Детальна інформація на сайті НЦ "Мала академія наук України" http://man.gov.ua/ua/notice_board/macs

 

   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER