con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Участь у Всеукраїнській науковій профільній школі UF Incubator StartUp Week

Деталі
IMG-977793ee2025d09cf3657e662ef39344-V15-20 вересня делегація юних МАНівців Київщини взяла участь у Всеукраїнській науковій профільній школі UF Incubator StartUp Week, яка відбулася у Міжнародному центрі дитячої творчості «MANLabCamp» у Києві (Пуща-Водиця). Київщину на заході представляла команда у складі учнів шкіл Обухівського району.

Детальніше: Участь у Всеукраїнській науковій профільній школі UF Incubator StartUp Week

Запрошуємо долучитися до Всеукраїнської краєзнавчої акції «Українська революція: 100 років надії і боротьби»

Деталі
100rМета акції – виховання дітей та молоді на засадах історичної правди про боротьбу українського народу за державну незалежність. Ініціатор проведення акції – Міністерство освіти і науки України. Участь в акції можуть взяти вихованці та учні закладів загальної середньої, позашкільної, професійної освіти, а також дитячі громадські організації, клуби.

Детальніше: Запрошуємо долучитися до Всеукраїнської краєзнавчої акції «Українська революція: 100 років надії...

Незабутні акорди яскравого МАНівського літа 2018

Деталі
DSC 02801831 серпня у Володарській загальноосвітній санаторній школі-інтернат II-III ступенів – Центр реабілітації завершилися обласні літні профільні тематичні зміни. Для 540 обдарованих дітей Київщини табір МАН став унікальною можливістю не тільки відпочити й оздоровитися, а й знайти нових друзів, збагатитися знаннями, розвинути власний творчий потенціал. 

Детальніше: Незабутні акорди яскравого МАНівського літа 2018

Що табір МАН дарує дітям

Деталі
DSC 0014Невблаганно наближаються до кінця обласні профільні тематичні зміни МАН, день за днем даруючи дітям багато позитиву, гарних емоцій, спілкування, нових знань і цікавих зустрічей. 29 серпня не виняток. Навчальний блок цього дня передбачав проведення IT-кластеру «Інноваційні технології та робототехніка», який відбувся завдяки фахівцям з мережної академії Сisco - світового лідера в розробці мережевих технологій, виробництва телекомунікаційного устаткування і програмного забезпечення.

Детальніше: Що табір МАН дарує дітям

Сучасним дітям – сучасні технології

Деталі
DSC 000518Мала академія наук – простір успіху і можливостей. У цьому учасники профільних тематичних змін для обдарованих дітей остаточно переконалися 28 серпня. У  насиченій програмі цього дня перепліталися заняття в Language School та знайомство з інтелектуальними комп’ютерними технологіями. У таборі МАН – нові гості, цікаві особистості!

Детальніше: Сучасним дітям – сучасні технології

   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER