con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Україна очима молодих – 2019

Деталі

 

Копия IMG-68b9e7a15da5cf9a591e1f4296-VЗ 17 по 19 квітня у Львові проходила Міжнародна учнівська науково-практична конференція «Україна очима молодих», у якій взяли участь представники з усієї України. Київське обласне територіальне відділення МАН представляли четверо школярів, які у різних секціях презентували власні наукові дослідження.

Детальніше: Україна очима молодих – 2019

XVI Міжнародний конкурс «Уроки війни та Голокосту - уроки толерантності»

Деталі

Міністерство освіти і науки України спільно з Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума» (м. Дніпро) проводять XVI Міжнародний конкурс «Уроки війни та Голокосту - уроки толерантності».
Участь у конкурсі сприятиме формуванню знань про поліетнічну та багатокультурну історію України, уявленню про міжнаціональні відносини, формуванню національної свідомості та історичної пам’яті, усвідомленню значення уроків історії для сьогодення.

Детальніше: XVI Міжнародний конкурс «Уроки війни та Голокосту - уроки толерантності»

Юні дослідники Київщини здійснили екскурс у світ прикладної фізики та нанотехнологій

Деталі

на 1 чвтівфсмівііТехнології організації та здійснення наукового дослідження з фізики були предметом обговорення обласної профільної наукової школи з фізики, що відбулась 17 квітня на кафедрі загальної та прикладної фізики Національного авіаційного університету.

Детальніше: Юні дослідники Київщини здійснили екскурс у світ прикладної фізики та нанотехнологій

Разом з МАН досліджуємо матеріалознавство і технічні науки

Деталі

 

на 1 стор. оллоррпрМала академія наук учнівської молоді для учнів Обухівського району у форматі виїзної наукової школи організувала зустріч із науковцями інженерно-фізичного факультету Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Захід відбувся на базі Краснослобідського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок».

Детальніше: Разом з МАН досліджуємо матеріалознавство і технічні науки

Здобутки МАНівців на Всеукраїнському конкурсі для юних журналістів

Деталі
57092827 463990307473058 6708905187420930048 nУчні Великокаратульської ЗОШ І-ІІІ ступенів Переяслав-Хмельницького району, вихованці КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» (керівник гуртка Любов Барабаш) взяли участь у Всеукраїнському конкурсі журналістської творчості для старшокласників «Нові в медіа». 13 квітня в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулося нагородження переможців та учасників цього заходу. 

Детальніше: Здобутки МАНівців на Всеукраїнському конкурсі для юних журналістів

   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

ОСВІТНІ-ПРОЕКТИ-230x230

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER