con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Всеукраїнський конкурс-рейтинг «Школа – джерело талантів»

Деталі
1432795979Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі-рейтингу «Школа – джерело талантів» заклади загальної середньої та позашкільної освіти, які протягом багатьох років демонструють високу якість та результативність  роботи з обдарованою учнівською молоддю, зокрема  у Малій академії наук та мають високий рейтинг участі у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Детальніше: Всеукраїнський конкурс-рейтинг «Школа – джерело талантів»

Юні МАНівці – учасники студентсько-учнівської конференції

Деталі
IMG 20180314 100300Учні-члени МАН взяли участь у науково-практичній студентсько-учнівській конференції «Педагогічна спадщина А.Макаренка: історія та сучасність», яка відбулась нещодавно у Національному університеті біоресурсів і природокористування України. Київське обласне територіальне відділення МАН на заході представляли учні навчальних закладів Бориспільського району, міст Василькова та Броварів, Пісківської об’єднаної громади, які стали переможцями ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук у секції «Педагогіка».

Детальніше: Юні МАНівці – учасники студентсько-учнівської конференції

Мотиваційно-інтелектуальний марафон по-МАНівськи

Деталі
DSC 0462Завершилися навчально-тренувальні збори переможців II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, які стали справжнім мотиваційно-інтелектуальним марафоном у підготовці до III етапу  Всеукраїнського конкурсу-захисту. Юні МАНівці Київщини, які захищатимуть свої науково-дослідницькі роботи на завершальному етапі Всеукраїнського конкурсу, протягом 13 – 16 березня 2018 року інтерактивно поглиблювали знання з базових дисциплін.

Детальніше: Мотиваційно-інтелектуальний марафон по-МАНівськи

Запрошуємо до вивчення курсу «Вступ до кібербезпеки»

Деталі

В рамках співпраці з КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» Програма Академій Cisco пропонує учням-членам МАН, вчителям інформатики долучитися до вивчення курсу «Вступ до кібербезпеки». Участь безкоштовна.

«Вступ до кібербезпеки» – це курс програми академій Cisco, розрахований на 15 навчальних годин та доступний українською мовою. Детально про курс за посиланням https://www.netacad.com/ru/courses/intro-cybersecurity/.

Всі учасники заходу отримають доступ до мультимедійних матеріалів курсу. Впродовж березня-квітня лекції викладачі, що проводять навчання з кібербезпеки студентів провідних університетів України.

Деталі реєстрації 

Розпочалися навчально-тренувальні збори МАН 2018

Деталі
DSC 0292Для переможців II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН – учасників III етапу конкурсу-захисту розпочалися навчально-тренувальні збори. Юних дослідників Київщини гостинно зустріли у Володарській загальноосвітній школі-інтернаті II-III ступенів – центр реабілітації. Протягом 13 – 16 березня 2018 року МАНівцям тут створено комфортні умови для навчання і розвитку. Займаються з дітьми кращі вчителі та науковці області. 

Детальніше: Розпочалися навчально-тренувальні збори МАН 2018

   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER